حسرت قائم مقام فارابی از رد فیلمنامه «شبی که ماه کامل شد»

حبیب ایل‌بیگی قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی به دلیل رد این فیلمنامه در سال گذشته اظهار ناراحتی کرد. به گزارش سینما خراسان، روز ۱۴ بهمن ماه فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس‌آبیار در پردیس سینمایی ملت؛ سینمای رسانه‌ها به نمایش درآمد که بازخورد مثبت اصحاب رسانه و منتقدان را به همراه […]


حبیب ایل‌بیگی قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی به دلیل رد این فیلمنامه در سال گذشته اظهار ناراحتی کرد.

به گزارش سینما خراسان، روز ۱۴ بهمن ماه فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس‌آبیار در پردیس سینمایی ملت؛ سینمای رسانه‌ها به نمایش درآمد که بازخورد مثبت اصحاب رسانه و منتقدان را به همراه داشت.

حالا و همزمان با بازخورد مثبت اکران این فیلم حبیب ایل‌بیگی قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی به تازگی متنی درباره آن در صفحه شخصی خود نوشته و از اینکه بنیاد فاربی نتوانسته در ساخت این فیلم مشارکت داشته باشد اظهار حسرت کرده است.

در متنی که ایل‌بیگی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته، آمده است: «درود فراوان بر این زوج سینمایی. سرکار خانم نرگس آبیار و آقای محمدحسین قاسمی برای ساخت فیلم عالی «شبی که ماه کامل شد» سال گذشته که فیلمنامه را خواندم کمتر تصور می‌کردم این فیلمنامه بتواند یک اتفاق فوق‌العاده شود. جلسات متعدد با تهیه‌کننده فیلم و دیگر عزیزان متاسفانه منجر به توافق سرمایه گذاری فارابی در این فیلم نشد. حیف شد که کنارشان نبودیم اما خوشحالیم که این فیلم ساخته شد و می درخشد.»