داوران بخش محیط زیست جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

دیگرانوهی هواکیمیان، منصور ضابطیان و امیر عبدالرضا سپنجی به عنوان داوران بخش محیط زیست جشنواره فیلم فجر انتخاب شدند. به گزارش سینما خراسان، سازمان حفاظت محیط زیست، در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مشارکت و از فیلم های دارای رویکرد محیط زیستی تقدیر خواهد کرد. حمایت و تقدیر از فیلمسازانی […]


دیگرانوهی هواکیمیان، منصور ضابطیان و امیر عبدالرضا سپنجی به عنوان داوران بخش محیط زیست جشنواره فیلم فجر انتخاب شدند.

به گزارش سینما خراسان، سازمان حفاظت محیط زیست، در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مشارکت و از فیلم های دارای رویکرد محیط زیستی تقدیر خواهد کرد.

حمایت و تقدیر از فیلمسازانی که تلاش می کنند موضوع مهم و دارای اولویت در عرصه عمومی و گفتمانی کشور وارد کنند، از جمله راهبردهای اصلی سازمان حفاظت محیط زیست است. داوری فیلم های بخش تجلی اراده ملی، همزمان با بخش اصلی جشنواره فیلم فجر انجام می شود.

داوران این بخش از جشنواره فیلم فجر، دیگرانوهی هواکیمیان، منصور ضابطیان، امیر عبدالرضا سپنجی هستند.

دیگرانوهی هواکیمیان مستندساز، کارگردان و تهیه‌کننده پیشکسوت تلویزیون ایران است و فیلم‌های آموزشی و بهداشتی متعددی را تولید کرده است که برخی از این آثار در جشنواره بین‌المللی داخل و خارج از ایران دیپلم افتخار دریافت کرده‌اند.

دیگر داور این بخش، ضابطیان دو سال پی در پی جایزه قلم بلورین بهترین گفتگوی سال و یک سال هم جایزه قلم بلورین بهترین ساخت گزارش سال را در جشنواره مطبوعات کسب کرده‌ و برنامه های متّعدد تلویزیونی از جمله رادیو شب و رادیو هفت در کارنامه دارد.

سبد، مردم ایران سلام، جغرافیای فریاد، فرش واژه، نقره، رادیو هفت و «صدبرگ» از معروف‌ترین کارهای، منصور ضابطیان در تلویزیون است.

وی همچنین کارگردانی برنامه وقت خواب از شبکه‌های اینترنتی را در کارنامه خود دارد. او هم‌اکنون همراه با تیم تولیدی رادیو هفت فعالیت خود را با تولید و پخش زنده شبانه برنامه رادیو شب از شبکه شما را ادامه می‌دهد.

داور سوم این بخش، امیر عبدالرضا سپنجی مدیر کل روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست است.