«زنان بیشه‌گل» مهمان حوزه هنری می‌شوند

نمایش «زنان بیشه‌گل» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی که پیش از این عنوان برگزیده شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت را از آن خود کرده بود، چهارشنبه ۱۲ تیر به صحنه می رود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، نمایش «زنان بیشه‌گل» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی از جمله نمایش‌هایی […]


نمایش «زنان بیشه‌گل» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی که پیش از این عنوان برگزیده شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت را از آن خود کرده بود، چهارشنبه ۱۲ تیر به صحنه می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، نمایش «زنان بیشه‌گل» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی از جمله نمایش‌هایی است که دفتر تولید تئاتر حرفه‌ای مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری آن را برای اجرای فصل تابستان در تالارهای نمایشی حوزه هنری در نظر گرفته است. این نمایش روز چهارشنبه ۱۲ تیر با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان اجراهای خود را در تماشاخانه مهر آغاز می کند.

نمایش «زنان بیشه‌گل» تولید واحد نمایش مرکز استانی حوزه هنری مازندران است که در شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت توانست عنوان برگزیده را از آن خود کند و جوایزی را به خود اختصاص دهد.

«زنان بیشه‌گل» روایتی جریان سیال ذهن از زندگی مردم یک روستا در زمان جنگ است که همه مردان آن به جنگ رفته‌اند و مدیریت تمام امور روستا برعهده زنان است. در این بین مشکلاتی برای زنان پیش می‌آید و آنها باید به تنهایی برای رفع مشکلات‌شان تلاش کنند.

مهیار هزارجریبی، سارا یزدانی، نازنین هدایتی، علی کیانی، سمیرا سلیمانی، منیره سادات خاتمی نژاد، پانیذ چاوشی، مبینا رمدانی و نیروانا هزارجریبی بازیگران این نمایش هستند.

حسین فدایی حسین مشاور کارگردان و طراح صحنه، سارا یزدانی دستیار کارگردان، محمدرضا آزاد طراح نور، فائز امیرسلیمانی مجری نور و صدا، مائده غلامی گریم، سارا یزدانی طراح لباس، بیژن هزارجریبی سرپرست گروه، محمدرضا طیبی فرد و منیره خاتمی نژاد مدیر صحنه، جواد فردین تدارکات، میلاد ملکی، رسول عبدی، سمانه تقی پور و سعیده آسیان عوامل اجرایی، علی رستمی گرجی، علی هزارجریبی و مریم گرجی موسیقی و علیرضا خدامرادی طراح پوستر و بروشور دیگر عوامل نمایش «زنان بیشه‌گل» هستند.

نمایش «زنان بیشه‌گل» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی ۱۲ تا ۲۶ تیر هر شب به جز شنبه‌ها ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه مهر به نشانی خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ روی صحنه می‌رود.