سازمان شهرداری‌ها برای ساخت سالن سینما تفاهم‌نامه امضا کرد

معاون وزیر کشور از امضای تفاهمنامه همکاری بین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و سازمان امور سینمایی و سمعی بصری وزارت ارشاد به منظور ساخت سالن سینما در شهرهای فاقد سالن سینما خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، مهدی جمالی‌نژاد افزود: در راستای ارتقای شاخص‌های فرهنگی و عمومی‌سازی دسترسی فرهنگی و به […]


معاون وزیر کشور از امضای تفاهمنامه همکاری بین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و سازمان امور سینمایی و سمعی بصری وزارت ارشاد به منظور ساخت سالن سینما در شهرهای فاقد سالن سینما خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، مهدی جمالی‌نژاد افزود: در راستای ارتقای شاخص‌های فرهنگی و عمومی‌سازی دسترسی فرهنگی و به منظور کمک به احداث پردیس سینمایی امید در شهرهای فاقد سالن سینما در کشور با مشارکت شهرداریها این تفاهم نامه امضاء شد.

وی با بیان اینکه در حدود هزار شهر کشور سینما وجود ندارد، ابراز امیدواری کرد که با اجرای مفاد این تفاهمنامه زمینه تماشای فیلم در سالن‌های سینما در تعداد بیشتری از شهرها برای مردم فراهم شود و سرانه‌های فرهنگی در شهرها افزایش یابد.

این تفاهم‌نامه در حاشیه همایش معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری‌ها با حضور عباس صالحی  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به امضای مهدی جمالی نژاد عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و حسین انتظامی – معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری – رسید.