سال نو «تئاتر مستقل» شروع شد/ از هدیه جشن سالگرد تا نمایش موزیکال

تماشاخانه «تئاتر مستقل تهران» فعالیت خود در سال ۹۸ را با میزبانی از ۳ اثر نمایشی در ایام تعطیلات نوروز آغاز کرد. به گزارش سینما خراسان، تماشاخانه تئاتر مستقل تهران این روزها فعالیت خود در سال ۹۸ را آغاز کرده و به عنوان یکی از سالن‌های فعال در ایام تعطیلات نوروز، از ۳ اثر نمایشی […]


تماشاخانه «تئاتر مستقل تهران» فعالیت خود در سال ۹۸ را با میزبانی از ۳ اثر نمایشی در ایام تعطیلات نوروز آغاز کرد.

به گزارش سینما خراسان، تماشاخانه تئاتر مستقل تهران این روزها فعالیت خود در سال ۹۸ را آغاز کرده و به عنوان یکی از سالن‌های فعال در ایام تعطیلات نوروز، از ۳ اثر نمایشی میزبانی می‌کند.

نمایش «هدیه جشن سالگرد» برنامه ویژه تئاتر مستقل تهران در ایام نوروز

نمایش «هدیه جشن سالگرد» همراه با اجرای زنده الکترونیک موزیک از ششم فروردین، ساعت ۱۷:۳۰ در تئاتر مستقل تهران روی صحنه رفته است. در این اثر نمایشی به نویسندگی افشین هاشمی و کارگردانی مجید فرهاد، مهدی کوشکی و بهناز شمشیری به ایفای نقش می‌پردازند.

الکترونیک موزیک از سبک‌های مختلف موسیقی الکترونیک و گاهی از ترکیب با فولک ایرانی بهره گرفته که با ویژوآل غالباً انتزاعی همراه است.

در خلاصه داستان «هدیه جشن سالگرد» آمده است: «امشب جشن سالگرد ازدواج منه، همتون دعوتید، فقط به صرف شام…»

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: تهیه کننده: نوید تندرو، مدیر تولید: میلاد نصرالهی، طراح لباس: زهره کاظمی، طراح صحنه: حامد اصلانی، منشی صحنه: مرضیه دهقان، دستیار تولید: شبنم محمدپور، دستیار لباس: شکیلا یزدی، مدیر صحنه: پژمان سرمایه خواه، موسیقی: نیما مرادی، تدارکات: محمدرضا فرشاد، طراح گرافیک و ساخت تیزر: بهرام رامه، مدیر روابط عمومی و تبلیغات: علی ژیان، تبلیغات مجازی: گروه جارچی و گروه الکترونیک موزیک نیز عبارتند از: موسیقی: وحید قادری، ویژوآل: راضیه کوشکی.

نمایش «هدیه جشن سالگرد» از ششم الی سیزدهم فروردین ماه ۹۸ اجرا می‌شود.

میزبانی از تئاتر موزیکال «اجازه دارم جیغ بکشم»

نمایش «اجازه دارم جیغ بکشم» به کارگردانی علی ساسانی‌نژاد نیز از ۶ فروردین در تئاتر مستقل تهران به صحنه رفته است. این نمایش به نویسندگی رضا افشاری و تهیه کنندگی محمد علی افقه ساعت ۲۱ اجرا می‌شود. متین ستوده، یولیا گناتیوگ، محمد رضا شریفی علیایی، علی رضا شریفی علیایی، سیاوش بابایی، پردیس زارع و الناز اسمعیل زادگان بازیگران این نمایش هستند.

اجرای «سیزده» به‌عنوان تولیدی از تئاتر مستقل

نمایش «سیزده» که با حضور فارغ‌التحصیلان دوره‌های آموزشی تئاتر مستقل تهران تولید و اجرا می‌شود، سومین اثری است که در سال جدید و در ایام نوروز با میزبانی این تماشاخانه خصوصی تئاتر اجرا می‌شود. مهدی کوشکی نویسندگی، طراحی و کارگردانی نمایش «سیزده» را برعهده دارد.

زهره کاظمی طراح لباس، بهرام رامه طراح گرافیک، حسن محمدی طراح نور، علی ژیان روابط عمومی و تبلیغات، حسین برفی نژاد و پانته آ احمدخان دستیار کارگردان و مصطفا کوشکی تهیه‌کننده نمایش «سیزده» هستند.