سیدعباس صالحی در برابر شایعه جدایی‌اش از وزارت ارشاد سکوت کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه افتتاح نمایشگاه عکس «روزهای انقلاب» با حضور در جمع خبرنگاران، سوالی درباره صحت شایعه جدایی‌اش از این وزارتخانه را بی‌پاسخ گذاشت. به گزارش سینما خراسان، مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس «روزهای انقلاب» مشتمل‌بر نمایشگاه عکس‌های تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی ایران در حالی عصر امروز جمعه ۱۲ بهمن‌ماه با حضور […]


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه افتتاح نمایشگاه عکس «روزهای انقلاب» با حضور در جمع خبرنگاران، سوالی درباره صحت شایعه جدایی‌اش از این وزارتخانه را بی‌پاسخ گذاشت.

به گزارش سینما خراسان، مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس «روزهای انقلاب» مشتمل‌بر نمایشگاه عکس‌های تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی ایران در حالی عصر امروز جمعه ۱۲ بهمن‌ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هنرمندان ایران برگزار شد که غیبت وزیر در آیین افتتاحیه جشنواره تجسمی فجر، شائبه‌برانگیز شده بود.

سید عباس صالحی اما در حاشیه این حضور و در پاسخ به سؤال خبرنگاران مبنی‌بر شایعه استعفا یا کناره‌گیری خود از مقام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صرفا به این جمله بسنده کرد: من برای پاسخگویی به سؤالات شما در زمینه هنرهای تجسمی به اینجا آمده‌ام.

سکوت صالحی در برابر این شایعه در حالی است که برخی رسانه‌ها در روزهای اخیر خبر از وداع قریب‌الوقوع او از وزارت ارشاد داده‌اند.

صالحی پیش‌تر در توئیتی فشار از طرف برخی نمایندگان مجلس برای استعفا را رد کرده بود.