سیروس همتی با «تردست» به تماشاخانه سرو می‌آید

سیروس همتی نمایشنامه خوانی «تردست» را با حضور جمعی از چهره های مطرح سینما و تئاتر کشور، در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس اجرا خواهد کرد. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از مهر، نمایشنامه «تردست» توسط سیروس همتی نویسنده این اثر از روز سه شنبه ۲۹ مرداد، مصادف با عید […]


سیروس همتی نمایشنامه خوانی «تردست» را با حضور جمعی از چهره های مطرح سینما و تئاتر کشور، در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس اجرا خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از مهر، نمایشنامه «تردست» توسط سیروس همتی نویسنده این اثر از روز سه شنبه ۲۹ مرداد، مصادف با عید سعید غدیرخم تا جمعه اول شهریور به مدت ۴ شب از ساعت ۱۹:۳۰ نمایشنامه خوانی خواهد شد.

سیروس همتی پیش از این نیز نمایش «فیش آباد» را با موضوع فیش‌های نجومی دراین تماشاخانه به روی صحنه برده بود که با استقبال علاقمندان مواجه شده بود.

کتاب «در پی عشق دویدن» مجموعه ای از داستان ها و نمایشنامه های دراماتیک تئاتر دفاع مقدس است که به سرپرستی نصرالله قادری و با همکاری جمعی از نمایشنامه نویسان تئاتر مقاومت کشور توسط انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس گردآوری شده و انتشارات ساقی بنیاد فرهنگی روایت فتح آن را منتشر نموده است.