سینماها چشم‌انتظار گرمای گیشه پاییز/ اکران با کدام فیلم‌ها نو شد؟

اکران پاییزی سینمای ایران با ۴ فیلم سینمایی از امروز آغاز می‌شود. به گزارش سینما خراسان، از امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۴ فیلم سینمایی روی پرده سینما می رود، در اولین نوبت اکران پاییز فیلم های «شاه کش»، «مردی بدون سایه»، «کلوپ همسران» و «کروکودیل» نمایش خود را آغاز می‌کنند. باید دید با آغاز فصل […]

اکران پاییزی سینمای ایران با ۴ فیلم سینمایی از امروز آغاز می‌شود.

به گزارش سینما خراسان، از امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۴ فیلم سینمایی روی پرده سینما می رود، در اولین نوبت اکران پاییز فیلم های «شاه کش»، «مردی بدون سایه»، «کلوپ همسران» و «کروکودیل» نمایش خود را آغاز می‌کنند.

باید دید با آغاز فصل مدرسه و البته دانشگاه کدام یک از این آثار که در گونه حادثه ای و کمدی هستند در گیشه موفق تر خواهند بود.

در ذیل با این فیلم ها بیشتر آشنا می شوید:

اینا که نمی ‌دونن می‌ خوان چی کار کنن خطرناک ‌ترن

فیلم سینمایی «شاه کش» به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی عباس نادران در گروه سینمایی آستارا از امروز در سینماهای کشور اکران می شود، این فیلم دومین اثر سینمایی وحید امیرخانی بعد از «در مدت معلوم» است. تولید «شاه کش» در سال ۹۶ به پایان رسید و بعد از ۲ سال روانه سینماها شد.

در این اثر سینمایی بازیگرانی چون مهناز افشار، هادی حجازی‌فر، مهدی کوشکی، علیرضا کمالی، فرید سجادی حسینی، پیمان مقدمی و مجید صالحی حضور دارند.

در خلاصه داستان «شاه کش» آمده است: «گوزن قرمز از پشت صخره یخ‌زده، نگاهی به مرد شکارچی که سیگاری دود می‌کند می‌اندازد. گرگ، مچاله از سرما سرفه‌ای می‌کند. گوزنِ قرمز: می‌خواد چی کار کنه؟ گرگ: نمیدونه می‌خواد چی کار کنه. گوزنِ قرمز: اینا که نمی‌دونن می‌خوان چی کار کنن خطرناک‌ترن… من برمی‌گردم!»

این فیلم در رده بندی سنی سینمایی رده ۱۲+ را به خود اختصاص داده است.

داستانی از یک قتل

«مردی بدون سایه» به کارگردانی و تهیه کنندگی علیرضا رییسیان در گروه سینمایی فرهنگ اکران می شود، این فیلم هفتمین اثر سینمایی رییسیان است، این کارگردان پیش از این و در سال ۱۳۹۳ فیلم سینمایی «دوران عاشقی» را ساخته بود، در این فیلم نیز همانند اکثر آثاری که تا به امروز ساخته است، لیلا حاتمی به عنوان بازیگر حضور دارد.

لیلا حاتمی، امیر آقایی، فرهاد اصلانی، علی مصفا، نادر فلاح، گوهر خیراندیش و نسیم ادبی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ماهان کوشیار درگیر ساخت فیلمی درباره قتل‌های زنجیره ای است که زندگی خود را تحت تاثیر قرار می دهد.»

این فیلم در رده بندی سنی سینمایی رده ۱۲+ را به خود اختصاص داده است.

نجات توسط یک گروگان‌گیر

«کلوپ همسران» به کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی صباغ زاده در گروه سینمایی ایران نمایش داده می شود. «کلوپ همسران» بیست و نهمین فیلم این کارگردان است. آخرین فیلمی که از صباغ زاده در سینماهای کشور اکران شد «خانه کاغذی» در سال ۹۵ است.

محمدرضا شریفی‌نیا، میترا حجار، شقایق فراهانی، محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، بیژن بنفشه‌خواه، سمیرا حسن‌پور، رضا بنفشه‌خواه و گوهر خیراندیش از جمله بازیگران این اثر سینمایی هستند.

فیلم داستان ۳ مرد است که در اجتماع از موقعیت عالی و قدرت و اقتدار برخوردار بوده ولی در منزل از همسران خود بشدت حساب می برند تا اینکه روزی گیر کردن این ۳ مرد در آسانسور با یک خانم غریبه سرآغاز فرار از دست همسران خود می شود که به کمک یک گروگان گیر به جزیره کیش پناه می برند.

این فیلم در رده بندی سنی سینمایی رده ۱۵+ را به خود اختصاص داده است.

یک داستان حادثه‌ای و چند جوان

«کروکودیل» به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه کنندگی عزت اله جامعی ندوشن در گروه آزادی به نمایش گذاشته می شود. در این فیلم بازیگرانی چون کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، حسین مهری، الهه حصاری، رضا یزدانی، علیرضا مهران، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد و رامتین خداپناهی حضور دارند.

این فیلم که یک فیلم با فضایی حادثه ای است، داستان چند جوان است که می خواهند از مسیری سریع اما پر خطر، همه چیز را یک شبه بدست بیاورند، اما …