«شاه کش» از نیمه تابستان اکران می‌شود/ رونمایی از تیزر رسمی

تیزر رسمی فیلم سینمایی «شاه کش» به نویسندگی و کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی عباس نادران رونمایی و منتشر شد. دریافت ۱۰ MB به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی شرکت سینمایی نمایش گستران، در آستانه اکران فیلم سینمایی «شاه کش» به کارگردانی وحید امیرخانی تیزر این فیلم که […]


تیزر رسمی فیلم سینمایی «شاه کش» به نویسندگی و کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی عباس نادران رونمایی و منتشر شد.

دریافت ۱۰ MB

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی شرکت سینمایی نمایش گستران، در آستانه اکران فیلم سینمایی «شاه کش» به کارگردانی وحید امیرخانی تیزر این فیلم که توسط امید میرزایی ساخته شده است رونمایی شد.

امیر حسین حیدری مدیرعامل شرکت سینمایی نمایش گستران که پخش «شاه کش» را بر عهده دارد با اشاره به برنامه ریزی تبلیغاتی برای معرفی و اکران این فیلم گفت: قرارداد اکران «شاه کش» در گروه سینمایی آستارا ثبت شده است و قرار است در نیمه تابستان و بعد از فیلم «سرکوب» در سینماهای سراسر کشور اکران شود.

وی ادامه داد: فیلم «شاه کش» یک اثر سینمایی جذاب در ژانر فیلم های پلیسی جنایی و دلهره آور است که کمتر در سینمای ایران شاهد آن بودیم.

در فیلم سینمایی «شاه کش» بازیگرانی همچون مهناز افشار، هادی حجازی فر، مجید صالحی، مهدی کوشکی، علیرضا کمالی، فرید سجادی حسینی، پیمان مقدمی حضور دارند.