«شک» از ۸ اسفند دوباره به صحنه می رود/ بهناز جعفری در برلیناله

اجرای نمایش «شک» به کارگردانی مهران امام بخش که به دلیل سفر بازیگر نمایش به جشنواره فیلم برلین چند روزی متوقف شده بود از ۸ اسفند ماه از سر گرفته خواهد شد. به گزارش سینما خراسان، نمایش «شک» به کارگردانی مهران امام بخش که از ۲۷ بهمن در سالن شماره یک عمارت نوفل لوشاتو به […]


اجرای نمایش «شک» به کارگردانی مهران امام بخش که به دلیل سفر بازیگر نمایش به جشنواره فیلم برلین چند روزی متوقف شده بود از ۸ اسفند ماه از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «شک» به کارگردانی مهران امام بخش که از ۲۷ بهمن در سالن شماره یک عمارت نوفل لوشاتو به صحنه رفته بود به دلیل سفر بهناز جعفری بازیگر نمایش برای شرکت در بخش «جنریشن برلیناله» جشنواره فیلم برلین تا روز پنجشنبه هشتم اسفند روی صحنه نخواهد رفت.

نمایش «شک» به تهیه کنندگی پارسا مخملی تولید گروه تئاتر یووه است که در آن بازیگرانی چون بهناز جعفری، شبنم فرشادجو، ندا عقیقی، مبینا روزبهانی و مهران امام بخش ایفای نقش می‌کنند.

سایر عوامل نمایش عبارتند از میلاد دبیری دستیار کارگردان، مبینا روزبهانی منشی صحنه، اشکان شریعت مدیرصحنه، فرشاد نصیری طراح نور، سعید معروف پور مجری دکور، مهدی غلامی طراح پوستر و بروشور، رضا قاضیانی عکاس، مهمان از گروه تئاتر پراکسیس، پیمان بهمنی انتخاب موسیقی، امیر بیطرفان مجری نور، هدیه بختیاری دستیار تولید و سارا فرجی مشاور رسانه ای.

این نمایش هر روز ساعت ۱۹:۴۵ در سالن شماره ۱ عمارت نمایشی نوفل شاتو به صحنه می رود.

علاقه مندان برای تهیه بلیت این نمایش می توانند به صورت آنلاین در سایت تیوال یا بصورت حضوری از گیشه تماشاخانه اقدام کنند.