صداوسیما در پخش تیزرها با عدالت رفتار کند/ مسیر سختی طی کردیم

مهدی نادری کارگردان «سامورایی در برلین» در اکران خصوصی این فیلم عنوان کرد که صدا و سیما در پخش تیزر فیلم های سینمایی با عدالت رفتار کند. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، اکران خصوصی فیلم سینمایی «سامورایی در برلین» شب گذشته دوشنبه ۲۰ خرداد در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار […]


مهدی نادری کارگردان «سامورایی در برلین» در اکران خصوصی این فیلم عنوان کرد که صدا و سیما در پخش تیزر فیلم های سینمایی با عدالت رفتار کند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، اکران خصوصی فیلم سینمایی «سامورایی در برلین» شب گذشته دوشنبه ۲۰ خرداد در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد.

پیش از آغاز نمایش فیلم مهدی نادری کارگردان، ابوالفضل صفاری تهیه کننده و بازیگران و عوامل فیلم با حضور روی سن از مخاطبان و مهمانان تشکر کردند.

ابوالفضل صفاری تهیه کننده فیلم گفت: این فیلم با کمترین بودجه و به نوعی کاملاً در بخش خصوصی ساخته شده است به طوری که بسیاری از بازیگران و عوامل این فیلم دستمزدهای واقعی خود را نگرفتند و دستمزدهای بسیار کمتری دریافت کردند.

مهدی نادری کارگردان فیلم نیز بیان کرد: برای ساخت این فیلم مسیر سختی را طی کردیم و اگر همراهی دوستان نبود ساخت این فیلم امکان پذیر نمی شد.

وی ضمن تشکر از سینماداران و شورای صنفی نمایش یادآور شد: امیدوارم در اکران، عدالت برای همه فیلم ها برقرار باشد همچنین از صدا و سیما می خواهم که به همه فیلم ها با یک چشم نگاه و تیزر همه فیلم ها را پخش کند.

در این مراسم افرادی همچون حمید فرخ نژاد، میرطاهر مظلومی، امیر مهدی ژوله، نادر مشایخی، محسن حسینی، آزاده اسماعیل خانی، غلامرضا موسوی، مجید صالحی، محمدحسین قاسمی، حسن مصطفوی، پوریا حیدری و … حضور داشتند.