علاءالدین قاسمی مجالس تعزیه برگزار می‌کند/ اجرا در شهرهای مختلف

علاءالدین قاسمی از روز شنبه ۲۳ شهریور ۱۰ مجلس تعزیه در منطقه پونک تهران برگزار می‌کند.  به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان، علاءالدین قاسمی تعزیه‌خوان مطرح و با سابقه درباره فعالیت‌های خود در زمینه برگزاری مجالس تعزیه در ایام ماه محرم،گفت: در دهه اول ماه محرم در شهر سیرجان به اجرای تعزیه پرداختم و قرار […]


علاءالدین قاسمی از روز شنبه ۲۳ شهریور ۱۰ مجلس تعزیه در منطقه پونک تهران برگزار می‌کند.

 به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان، علاءالدین قاسمی تعزیه‌خوان مطرح و با سابقه درباره فعالیت‌های خود در زمینه برگزاری مجالس تعزیه در ایام ماه محرم،گفت: در دهه اول ماه محرم در شهر سیرجان به اجرای تعزیه پرداختم و قرار است امشب و فردا شب، ۲۱ و ۲۲ شهریور در منطقه گلشهر کرج به اجرای تعزیه بپردازم. قرار است طی این ۲ شب، تعزیه حر و تعزیه شهادت امام حسین (ع) اجرا شود.

وی در ادامه به اجرای تعزیه در منطقه پونک تهران اشاره کرد و توضیح داد: قرار است از روز شنبه ۲۳ شهریور در امامزاده عینعلی و زینعلی منطقه پونک به مدت ۱۰ شب به اجرای تعزیه بپردازیم. در این ۱۰ شب تمام مجالس تعزیه را اجرا می‌کنیم.

قاسمی درباره برنامه‌های دیگر خود افزود: در شهرهای مختلف از جمله اصفهان نیز به اجرای تعزیه خواهیم پرداخت.

این تعزیه‌خوان شناخته شده درباره برگزاری مجالس تعزیه در ماه صفر نیز گفت: قرار است در ماه صفر در تکیه دولت به اجرای تعزیه بپردازیم.