عکس های حمید جبلی از ماسوله نمایشگاه شد

مجموعه عکس های حمید جبلی از روستای توریستی ماسوله در سال ۱۳۶۷ طی یک پروژه نمایشگاهی در گالری «آتبین» به معرض تماشا گذاشته می شود. به گزارش سینما خراسان، «ماسوله ۶۷» عنوان تازه ترین نمایشگاه عکس حمید جبلی بازیگر، کارگردان و عکاس کشورمان است که از روز جمعه ۲۸ دی ماه در گالری «آتبین» افتتاح […]

مجموعه عکس های حمید جبلی از روستای توریستی ماسوله در سال ۱۳۶۷ طی یک پروژه نمایشگاهی در گالری «آتبین» به معرض تماشا گذاشته می شود.

به گزارش سینما خراسان، «ماسوله ۶۷» عنوان تازه ترین نمایشگاه عکس حمید جبلی بازیگر، کارگردان و عکاس کشورمان است که از روز جمعه ۲۸ دی ماه در گالری «آتبین» افتتاح خواهد شد. این در حالی است که همزمان با آغاز این نمایشگاه از کتاب عکس این مجموعه نیز رونمایی می شود.

در توضیح نمایشگاه عکس «ماسوله ۶۷» آمده است: «حمید جبلی، بازیگر و کارگردان شناخته شده که به دلیل ایفای نقش‌های متنوع و دلنشین، در ذهن مخاطب ایرانی با خاطراتی خوش ثبت است، دستی هم در هنرهای تجسمی دارد. او که سال ها عکاس تئاتر بوده، نخستین نمایشگاه نقاشی خود را با نام «کابوس‌های شیرین» سال گذشته در گالری «آتبین» برگزار کرد که با استقبال فراوان مخاطبان و فروش همه آثار همراه بود.

جبلی پیش از این نمایشگاهی از عکس‌های خود را در کانادا برگزار کرده و هم اکنون نیز آثاری از او در نمایشگاه گروهی سینماگران عکاس در لندن به نمایش درآمده است. نمایشگاه تازه حمید جبلی در گالری «آتبین» به عکس‌هایی اختصاص دارد که سال ها پیش در ماسوله ثبت شده‌اند.»

حمید جبلی نیز درباره نحوه شکل‌گیری این مجموعه گفت: سال ۶۷ برای ساخت فیلم «ای ایران» همراه با ناصر تقوایی به ماسوله رفتم اما تغییر فصل و شرایط آب و هوایی، ما را مجبور کرد که یک سال در ماسوله بمانیم. من گاهی عکاسی فیلم انجام می‌دادم و در سایر روزها نیز دوربین همیشه همراهم بود و از فضاهای ماسوله عکاسی می‌کردم.

این بازیگر ادامه داد: کتاب «ماسوله ۶۷» نیز همزمان با برگزاری این نمایشگاه به چاپ رسیده و روز افتتاحیه نمایشگاه رونمایی می شود. ضمن اینکه در این نمایشگاه ۴۰ فریم و در کتاب ۷۰ فریم عکس ارایه می شود.

نمایشگاه عکس حمید جبلی از ۲۸ دی تا ۹ بهمن ماه در گالری «آتبین» به آدرس ولی عصر، قبل از چهارراه پارک وی، کوچه خاکزاد، پلاک ۴۲ میزبان علاقه مندان است.