«فردریک» طراحان خود را معرفی کرد

گروه طراحان نمایش «فردریک» به عنوان جدیدترین تجربه کارگردانی حمیدرضا نعیمی، معرفی شدند. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، «فردریک» نوشته اریک امانوئل اشمیت و ترجمه شهلا حائری، جدیدترین تجربه و در عین حال یکی از متفاوت ترین آثار حمیدرضا نعیمی در مقام کارگردان است. طراحان این اثر نمایشی که قرار […]


گروه طراحان نمایش «فردریک» به عنوان جدیدترین تجربه کارگردانی حمیدرضا نعیمی، معرفی شدند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، «فردریک» نوشته اریک امانوئل اشمیت و ترجمه شهلا حائری، جدیدترین تجربه و در عین حال یکی از متفاوت ترین آثار حمیدرضا نعیمی در مقام کارگردان است.

طراحان این اثر نمایشی که قرار است از ۷ فروردین ۹۹ در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود، معرفی شدند.

در نمایش «فردریک» رضا مهدی زاده به عنوان طراح صحنه حضور دارد که پیش از این تجربه همکاری با نعیمی را در نمایش هایی چون «سقراط»، «شوایک» و «ریچارد» داشته است.

مقدی شامیریان طراح لباس برگزیده سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نیز در نمایش «فردریک» با حمیدرضا نعیمی همکاری می کند.

طراحی نور این اثر نمایشی نیز بر عهده رضا حیدری است که تجربه چندین همکاری با حمیدرضا نعیمی را داشته و طراحی نور نمایش هایی چون «سقراط»، «شوایک» و «ریچارد» را انجام داده است.

سروش کریمی نژاد نیز طراحی حرکت نمایش «فردریک» را انجام می دهد و ماریا حاجیها از طراحان با سابقه گریم تئاتر ایران نیز طراحی گریم جدیدترین تجربه کارگردانی نعیمی را عهده دار است.

آهنگسازی نمایش «فردریک» بر عهده بابک کیوانی است و آرمان کوچکی نیز به عنوان طراح گرافییک و پوستر این اثر نمایشی حضور دارد.

نمایش «فردریک» داستانی است شورانگیز در ستایشِ عشق؛ شرح زندگیِ «فردریک لومتر» بازیگر شهیر و افسانه‌ای تئاترِ قرن نوزدهمِ فرانسه.