فواد فرهنگ خواننده شد/ تجربه تازه بعد از ترانه‌سرایی

ترانه‌سرای جوان کشورمان که سابقه همکاری با خوانندگانی چون رضا صادقی و علی اصحابی را دارد نخستین قطعه رسمی خود را در مقام خواننده منتشر کرد. دریافت ۸ MB به گزارش سینما خراسان، فواد فرهنگ ترانه‌سرای جوان کشورمان که سابقه همکاری با خوانندگانی چون رضا صادقی و علی اصحابی را دارد نخستین قطعه رسمی خود […]


ترانه‌سرای جوان کشورمان که سابقه همکاری با خوانندگانی چون رضا صادقی و علی اصحابی را دارد نخستین قطعه رسمی خود را در مقام خواننده منتشر کرد.

دریافت ۸ MB

به گزارش سینما خراسان، فواد فرهنگ ترانه‌سرای جوان کشورمان که سابقه همکاری با خوانندگانی چون رضا صادقی و علی اصحابی را دارد نخستین قطعه رسمی خود را با نام «چه گیری افتادم» در مقام خواننده منتشر کرد.

فرهنگ علاوه بر خوانندگی این اثر، آهنگسازی و ترانه‌سرایی آن را نیز بر عهده داشته است و شهراد امیدوار تنظیم کننده، سپهر ارشاد نوازنده ویولن و فرشید ادهمی نوازنده گیتار در این قطعه به هنرنمایی پرداخته‌اند.

این ترانه سرا که همکاری هایی با رضا صادقی در دو اثر «پیاده‌ها» و «رفیق قدیمی» داشته درباره ورودش به عرصه خوانندگی گفت: اگر از علاقه‌ام به خوانندگی بگذریم، باید بگویم علاقه‌مند بودم تا ترانه‌هایی را که به‌نوعی مرور خاطرات گذشته و احوالات امروزم است ، با صدای خودم منتشر کنم تا بتوانم حال و هوای اشعار را آن‌طور که خودم با احساساتم سروده‌ام، به مخاطبانم برسانم. البته من قطعات دیگری را تولید و اجرا کرده‌ام که برخی از این کارها در مرحله تنظیم است و به‌زودی منتشر خواهد شد.

در این قطعه که در دسترس مخاطبان قرارگرفته؛ فواد فرهنگ آهنگساز و شاعر، شهراد امیدوار تنظیم‌کننده، سپهر ارشاد نوازنده ویولن و فرشید ادهمی نوازنده گیتار حضور داشته‌اند.