قرارداد اکران «هایلایت» بسته شد

قرارداد اکران فیلم «هایلایت» به کارگردانی اصغر نعیمی بسته شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از مشاور رسانه ای فیلم، قرارداد اکران فیلم «هایلایت» با سعید سعدی در نسیم صبافیلم بسته شد. ساسان سالور تهیه‌کننده «هایلایت» با اشاره به عقد قرارداد این فیلم گفت: به طور کلی رویکرد کلی شرکت‌های پخش برای فیلم های […]


قرارداد اکران فیلم «هایلایت» به کارگردانی اصغر نعیمی بسته شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از مشاور رسانه ای فیلم، قرارداد اکران فیلم «هایلایت» با سعید سعدی در نسیم صبافیلم بسته شد.

ساسان سالور تهیه‌کننده «هایلایت» با اشاره به عقد قرارداد این فیلم گفت: به طور کلی رویکرد کلی شرکت‌های پخش برای فیلم های اجتماعی همیشه همینطور بوده و هایلایت هم که داستان و فضای اجتماعی دارد، از این قائله مستثنی نیست. خیلی از پخش‌کننده‌ها اغلب تمایلی به این فیلم‌ها ندارند به همین دلیل اکثرا برای اکران، شیوه و زمان کارهای این چنینی به مشکلاتی برمیخوریم که بارها از آن گفته‌ایم.

وی با اشاره به یکی از این مشکلات عنوان کرد: با تمام این ها ما تلاش کردیم تا در یک زمان خوب «هایلایت» را اکران کنیم، این در حالی است که در مقطعی ترافیک اکران ایجاد شده بود و با کسی هم قرارداد نبستیم و منتظر ماندیم تا این ترافیک کمتر شود.

به گفته سالور، زمان قطعی اکران این فیلم بعد از جشنواره ملی فیلم فجر مشخص خواهد شد.

در درام عاشقانه «هایلایت» به نویسندگی و کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه‌کنندگی ساسان سالور که در بستری اجتماعی روایت می شود بازیگرانی چون پژمان بازغی، آزاده زارعی، سام قریبیان، الهه حصاری، مینا وحید و جمشید هاشم پور حضور دارند.