«ما غروب نمی کنیم» رونمایی شد/ تلاش برای معرفی گروه های سرود

مراسم رونمایی از آلبوم سرود «ما غروب نمی‌کنیم» مشتمل بر عاشقانه‌های ملی نوجوانان ایران، یکشنبه ۱۴ بهمن‌ همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در حوزه هنری برگزار شد. به گزارش سینما خراسان، آلبوم سرود «ما غروب نمی کنیم» مشتمل بر تولید عاشقانه های ملی نوجوانان ایران روز یکشنبه چهاردهم بهمن ماه با حضور رییس […]


مراسم رونمایی از آلبوم سرود «ما غروب نمی‌کنیم» مشتمل بر عاشقانه‌های ملی نوجوانان ایران، یکشنبه ۱۴ بهمن‌ همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش سینما خراسان، آلبوم سرود «ما غروب نمی کنیم» مشتمل بر تولید عاشقانه های ملی نوجوانان ایران روز یکشنبه چهاردهم بهمن ماه با حضور رییس حوزه هنری رونمایی شد.

میلاد عرفان‌پور، مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری، در ابتدای این مراسم اظهار کرد: در این چند روزی که افتخار داشتم در خدمت دوستانم در حوزه هنری باشم، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که تصور می‌کردم باید در این زمینه باید بیشتر کار شود، مبحث سرود بود به همین جهت در دوره جدید، تولید آلبوم «ما غروب نمی‌کنیم» را کلید زدیم که کمتر از یک ماه به طول انجامید و به آغاز دهه فجر رسید. به اعتقاد من گروه‌های سرود کشور می‌توانند به این آلبوم به عنوان یک الگو نگاه کنند زیرا بچه‌های گروه‌های سرود کشور کمک کردند تا امروز این رونمایی برگزار شود.

عرفان‌پور با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اهمیت سرود، گفت: قول می‌دهم که حداکثر تلاش را برای معرفی گروه‌های خوب سرود کشور داشته باشیم. همچنین تشکر می‌کنم از آهنگ‌سازان محترمی که زحمت تنظیم و آهنگ‌سازی آلبوم «ما غروب نمی‌کنیم» را بر عهده داشتند. شعرا و آهنگ‌سازان طراز اول کشور در تهیه این آلبوم همکاری داشتند و در زمان کوتاهی این اثر را آماده کردند.

آلبومی که باید زودتر تولید می‌شد

محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، نیز ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و قدردانی از تولیدکنندگان آلبوم «ما غروب نمی‌کنیم» توضیح داد: این آلبوم برای استفاده در مدارس و مساجد کار ارزشمند و خوبی است. گروه‌های سرودی که نیاز به محتوا دارند می‌توانند به این آلبوم رجوع کنند.

وی گفت: این آلبوم باید زودتر از این‌ها تولید می‌شد و امیدوارم سال‌های بعد هم از این دست آثار تولید شود و این راه ادامه پیدا کند. سرودهای ما یا در ادبیات و یا آهنگ‌سازی با مشکل مواجه بودند، اما این آلبوم با مضامین خوب و آهنگ‌سازی های حرفه‌ای تولید شده است و از همه دست‌اندرکاران تشکر می‌کنم.

اجرای گروه سرود «وصال» با سرود «رود چهل ساله» و اجرای گروه سرود شهید فرجی با قطعه «ما غروب نمی‌کنیم» از بخش های مختلف مراسم رونمایی بود. در پایان این مراسم نیز، آلبوم «ما غروب نمی‌کنیم» با حضور محمد زرویی مدیر موسسه سپهر سوره هنر، بهنام صبوحی مشاور هنری اثر، میلاد عرفان‌پور مدیر مرکز موسیقی، امید رهبران آهنگ‌ساز سه اثر از این آلبوم و مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری رونمایی شد.