«مجلس قتل رئیس‌جمهور» در تماشاخانه سرو برپا می‌شود

نمایشنامه «مجلس قتل رئیس‌جمهور» به کارگردانی امیر امیری همزمان با ایام شهادت شهید رجایی در تماشاخانه سرو و در قالب اجراخوانی به صحنه می‌رود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، همزمان با سالگرد شهادت شهید رجایی و یارانش، نمایشنامه «مجلس قتل رئیس‌جمهور» با یادی از شهید رجایی اجراخوانی می‌شود. این نمایشنامه از معدود آثاری […]


نمایشنامه «مجلس قتل رئیس‌جمهور» به کارگردانی امیر امیری همزمان با ایام شهادت شهید رجایی در تماشاخانه سرو و در قالب اجراخوانی به صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، همزمان با سالگرد شهادت شهید رجایی و یارانش، نمایشنامه «مجلس قتل رئیس‌جمهور» با یادی از شهید رجایی اجراخوانی می‌شود. این نمایشنامه از معدود آثاری است که به‌ صورت خاص به موضوع ترورهای دهه شصت توسط منافقین می‌پردازد.

در این نمایشنامه که نوشته امیر امیری است علاوه بر محمدمهدی حاجیعلی به‌عنوان صحنه خوان، کامبیز نیک آمیز، فریاد جودی، پوریا فرجی، مینا ترکمن، مهشاد بهبودی، زهرا بهاری، مریم قسمت کننده، حمید فردین، هانیه یوسفی و محمد معین حاجیعلی به‌عنوان بازیگر حضور دارند.

در خلاصه این نمایشنامه آمده است: مکافات جنایت همیشه مرگ نیست، گاهی خون سیاووش نقابی می‌شود از نخوت و تا روز ابد گریبان گیر دست‌های آلوده می‌ماند.

«مجلس قتل رئیس‌جمهور» دوم و سوم شهریور ساعت ۱۹ در تماشاخانه سرو خوانش می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.

منبع مهر