مردم ما پس از حوادث طبیعی غریب‌تر از همیشه‌اند

نخستین اجرای جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار با حضور رضا صادقی و گروه مشکی پوشان شامگاه چهارشنبه ۷ فروردین در مجموعه کلاسیک چابهار روی صحنه رفت. به گزارش سینما خراسان، نخستین اجرای جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار با حضور رضا صادقی و گروه مشکی پوشان شامگاه چهارشنبه ۷ فروردین در مجموعه کلاسیک چابهار روی صحنه […]


نخستین اجرای جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار با حضور رضا صادقی و گروه مشکی پوشان شامگاه چهارشنبه ۷ فروردین در مجموعه کلاسیک چابهار روی صحنه رفت.

به گزارش سینما خراسان، نخستین اجرای جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار با حضور رضا صادقی و گروه مشکی پوشان شامگاه چهارشنبه ۷ فروردین در مجموعه کلاسیک چابهار روی صحنه رفت. این خواننده که پیش از حضورش در منطقه آزاد چابهار در صفحات شخصی خود از اختصاص بخشی از عوائد این کنسرت به آسیب دیدگان سیل ایران خبر داده بود، در بخش‌هایی از این کنسرت نوروزی رو به حاضران گفت: طی روزهای گذشته باز هم سیل ویرانگر در ایران باعث شده بحث‌هایی چون عدم مدیریت صحیح بار دیگر مطرح شود. ما همیشه در این قبیل مواقع با بحران مدیریت طرفیم و همیشه بوده و هست.

رضا صادقی افزود: من در ابتدا تصمیم گرفته بودم که سعادت دیدار با شما را از خود سلب کنم و می‌خواستم همه کنسرت‌های نوروزی را لغو کنم. بعد به این فکر کردم که با نشستن در خانه و تسلیت و تأسف گفتن، دردی دوا نمی‌شود. عموماً هم ثابت شده که مردم ما پس از اتفاقات این چنینی مثل سیل و زلزله، غریب‌تر از همیشه اند و خودمان باید به داد هم وطن مان برسیم. نتیجتاً تصمیم گرفتم که تور کنسرت‌هایم را ادامه دهم و عوائد این تور را به سیل زدگان اختصاص بدهم. من شاهکاری انجام نمی‌دهم و این شمایید که با حضورتان در این برنامه‌ها باعث می‌شوید که هموطنانمان حمایت شوند و خوشحالم که تهیه کنندگان این کنسرت که دوستانم در منطقه آزاد چابهار هستند نیز در این حرکت همراه بودند و آنها هم اعلام کردند که بخشی از عوائد این جشنواره به سیل زدگان اختصاص خواهد یافت.

اجرای آثار جدید این خواننده از آلبوم «زندگی کن» ازدیگر بخش‌های این کنسرت بود. این در حالی بود که اجرای قطعات قدیمی و پرخاطره این خواننده در کنسرت چابهار از دیگر بخش‌های این اجرا بودند.

عبدالرحیم کردی مدیر عامل منطقه آزاد چابهار نیز به عنوان مهمان ویژه در این کنسرت حضور داشت.

جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار ۸ و ۹ فروردین نیز با اجرای علیرضا طلیسچی و شهاب مظفری ادامه خواهد داشت.