مصطفی کیایی با «هم‌گناه» در شبکه نمایش خانگی/ «مانکن» مجوز گرفت

شورای صدور پروانه ساخت غیرسینمایی با ساخت سریال «هم‌گناه» به کارگردانی مصطفی کیایی جهت توزیع در شبکه نمایش خانگی موافقت کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه ساخت غیر سینمایی برای سریال «هم گناه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی […]


شورای صدور پروانه ساخت غیرسینمایی با ساخت سریال «هم‌گناه» به کارگردانی مصطفی کیایی جهت توزیع در شبکه نمایش خانگی موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه ساخت غیر سینمایی برای سریال «هم گناه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی و فیلم بلند داستانی «آوای باد را بشنو» به تهیه‌کنندگی احمد عبدالهیان و کارگردانی شهرام درویش پروانه ساخت صادر کرد.

شورای پروانه نمایش آثار غیر سینمایی برای سریال «مانکن» به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی حسین سهیلی‌زاده، داستانی بلند «سکوت طولانی» به تهیه‌کنندگی فرزاد پاک و کارگردانی مهناز محمدی و فیلم بلند داستانی «صداهای خاموش» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و کارگردانی سهی بانو ذوالقدر پروانه نمایش صادر کرد.

در این جلسه با نمایش ۲ عنوان مستند و سه عنوان سریال انیمیشن خارجی موافقت شد.