معرفی بازیگران و عوامل نمایش «فرشته تاریخ» محمد رضایی‌راد

گروه بازیگران و عوامل نمایش «فرشته تاریخ» جدیدترین اثر محمد رضایی‌راد که قرار است در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود، معرفی شدند. به گزارش سینما خراسان، «فرشته تاریخ» به نویسندگی و کارگردانی محمد رضایی‌راد نمایشنامه نویس و کارگردان شناخته شده تئاتر، از ابتدای تابستان و با حضور بازیگرانی میلاد رحیمی، رضا بهبودی، […]


گروه بازیگران و عوامل نمایش «فرشته تاریخ» جدیدترین اثر محمد رضایی‌راد که قرار است در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود، معرفی شدند.

به گزارش سینما خراسان، «فرشته تاریخ» به نویسندگی و کارگردانی محمد رضایی‌راد نمایشنامه نویس و کارگردان شناخته شده تئاتر، از ابتدای تابستان و با حضور بازیگرانی میلاد رحیمی، رضا بهبودی، باران کوثری، میلاد شجره، سینا کرمی، سینا بالاهنگ، رزیتا علیزاده، داود پژمان‌فر، فرنوش نیک‌اندیش، جاوید قائم‌مقامی، ستاره بذرافشان، سعیده فاضلی و ابوالفضل ابهر در سالن چهارسوی مجموعه تئاترشهر روی صحنه خواهد رفت.

محمد رضایی‌راد در نمایشنامه «فرشته تاریخ» که تجربه متفاوت در میان آثار اوست، با رویکردی آزاد به روایت آخرین شب از زندگی والتر بنیامین فیلسوف شناخته شده آلمانی پرداخته و به سیری در زندگی و اندیشه‌های او و واکاوی جایگاه انسان در برابر تاریخ می‌پردازد.

همچنین در اجرای این نمایش سمانه حسینی طراح لباس، شایلان عشایری طراح صحنه، کس را پاشایی طراح صدا و موسیقی و علی شیرخدایی طراح ویدئو، علیرضا کی‌منش مشاور حرکت، لادن مهران‌زاده طراح عروسک و رضا خضرایی طراح نور در مقام گروه طراحان نمایش رضایی راد را همراهی می‌کنند.

تمرین و آماده‌سازی نمایش «فرشته تاریخ» که از پاییز سال گذشته آغاز شده، اکنون به مراحل پایانی رسیده و پیش فروش بلیت‌های این نمایش به زودی آغاز می‌شود.

از دیگر هنرمندانی که در اجرای نمایش «فرشته تاریخ» محمد رضایی راد را همراهی می‌کنند، می‌توان به نوشین جعفری، مجتبی جمشیدی، مریم مظفری و فرامرز اسدی گروه کارگردانی، آرین حقانی و امید رضایی مدیران صحنه، سید مصطفی طباطبایی اجرای دکور، نوشین جعفری عکاس و دستیار کارگردان، آزاده ملک‌زاده روابط عمومی و ساسان پیروز مجری طرح اشاره داشت.