معرفی داوران دومین مسابقه طراحی «بشکو»

فاطمه کاتب، بهزاد سلیمانی، سجاد محمد یارزاده، شیما خسروی و فرشاد گلکاری حق، داوری آثار مسابقه طراحی «بشکو ۲» را برعهده دارند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، پنج تن از اساتید و صاحب نظران آثار ارسال شده به دبیرخانه «بشکو ۲» را داوری می کنند. فاطمه کاتب، بهزاد سلیمانی، […]


فاطمه کاتب، بهزاد سلیمانی، سجاد محمد یارزاده، شیما خسروی و فرشاد گلکاری حق، داوری آثار مسابقه طراحی «بشکو ۲» را برعهده دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، پنج تن از اساتید و صاحب نظران آثار ارسال شده به دبیرخانه «بشکو ۲» را داوری می کنند. فاطمه کاتب، بهزاد سلیمانی، سجاد محمد یارزاده، شیما خسروی و فرشاد گلکاری حق اعضای هیات داوری این رویداد را تشکیل می دهند.

فاطمه کاتب، مدرک دکترای معماری از دانشگاه UCA دارد و رئیس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا است. بهزاد سلیمانی، استادیار دانشکده هنر دانشگاه الزهرا و مدیر گروه طراحی صنعتی است.

سجاد محمد یارزاده دبیر کل مجمع جهانی شهرسازی اسلامی و معاون فرهنگستان هنر است. شیما خسروی، معمار و طراح داخلی و دبیر اجرایی جایزه بشکو است.

فرشاد گلکاری حق نیز قائم مقام مدیرعامل گلدیس کاشی و دانش‌آموخته مهندسی مکانیک و MBA از دانشگاه Warwick انگلستان است.

جایزه طراحی «بِشکو ۲» با رویکرد استفاده از پَتِرن‌های مدرن الهام گرفته شده از طبیعت برگزار خواهد شد.

مسابقه بشکو با هدف شکوفایی ذوق و هنر طراحان ایرانی برگزار می‌شود تا در ارتباطی تعاملی با صنعت، بتوانند اندیشه خود را در قالب طرح‌ها بیان کرده و گامی برای تجاری سازی ایده‌های خود بردارند. خلق ایده‌های نو با الهام از طبیعت از جمله اهداف این رویداد فرهنگی هنری است.

علاقه مندان می توانند تا تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۸ با ثبت نام از طریق وبسایت https://beshkoaward.com در این رویداد ثبت نام کنند.

به نفرات اول تا سوم این رویداد مجموعاً ۱۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود.