مهرداد کوروش‌نیا سراغ «عزازیل» می‌رود/ «روزی از روزها» و کشف حجاب

مهرداد کوروش‌نیا نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر قصد دارد در نیمه دوم سال جاری یکی از نمایش‌های «عزازیل» و «روزی از روزها» را روی صحنه ببرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، مهرداد کوروش‌نیا نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر که سال گذشته نمایش «چهارمین شنبه» را به صحنه برده بود، درباره جدیدترین اجرای مدنظر خود صصگفت: […]


مهرداد کوروش‌نیا نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر قصد دارد در نیمه دوم سال جاری یکی از نمایش‌های «عزازیل» و «روزی از روزها» را روی صحنه ببرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، مهرداد کوروش‌نیا نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر که سال گذشته نمایش «چهارمین شنبه» را به صحنه برده بود، درباره جدیدترین اجرای مدنظر خود صصگفت: در حال حاضر درگیر نگارش فصل دوم سریال «کرگدن» هستم و این درگیری باعث می‌شود که امکان تولید و اجرای نمایشی جدید در نیمه اول سال جاری را نداشته باشم.

وی ادامه داد: قصد دارم در نیمه دوم سال جاری یک نمایش جدید را روی صحنه ببرم.

کوروش‌نیا درباره نمایشنامه جدیدی که قصد اجرای آن را دارد، توضیح داد: ۲ نمایشنامه را مدنظر دارم که یکی با عنوان «روزی از روزها» دارای ۲ پرسوناژ است و درباره موضوع کشف حجاب است و دیگری نمایش «عزازیل» است که مدت‌هاست قصد تولید و اجرای آن را دارم.

وی در پایان درباره زمان و مکان اجرای نمایش اظهار کرد: بعد از اینکه نگارش فصل دوم سریال «کرگدن» را به پایان برسانم درباره اثر و زمان اجرا تصمیم قطعی می‌گیرم. صحبت‌هایی شفاهی با تماشاخانه ایرانشهر داشته‌ام و قول بعد از جشنواره تئاتر فجر به من داده شده که باید پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام دهم.