«نبات» در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می‌شود

«نبات» به کارگردانی پگاه ارضی در فرهنگسرای ارسباران نقد و بررسی می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، فیلم سینمایی «نبات» به کارگردانی پگاه ارضی یکشنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده شده و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی می‌شود. در […]


«نبات» به کارگردانی پگاه ارضی در فرهنگسرای ارسباران نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، فیلم سینمایی «نبات» به کارگردانی پگاه ارضی یکشنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده شده و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: سعید مرد چهل و چهار ساله ای که همسرش را سال ها پیش در یک سانحه از دست داده با دختر دوازده ساله اش نبات زندگی آرام و شیرینی را در تهران سپری می‌کند. با ورود ناگهانی زنی به زندگی نبات، سرنوشت همه آن‌ها دستخوش تغییراتی می‌شود.

شهاب حسینی، نازنین فراهانی، ستایش محمودی، معصومه رحمتی و تینا اسدی بازیگران فیلم «نبات» هستند.

پگاه ارضی نویسنده و کارگردان، ستایش محمودی بازیگر، کورش جاهد کارشناس سینما و جمعی دیگر از عوامل و بازیگران فیلم مهمانان پانصد و هفتمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.

علاقمندان برای حضور در این نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه کنند.