نمایشنامه «ستاره‌شناس» در تالار قشقایی خوانده می‌شود

ویژه‌برنامه «گفتمان شنبه‌ها» به مدیریت محمدرضا خاکی از روز شنبه ۱۱ اسفندماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر از سر گرفته می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، ویژه برنامه «گفتمان شنبه‌ها» به مدیریت محمدرضا خاکی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روز شنبه ۱۱ اسفند ماه در تالار قشقایی مجموعه […]


ویژه‌برنامه «گفتمان شنبه‌ها» به مدیریت محمدرضا خاکی از روز شنبه ۱۱ اسفندماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر از سر گرفته می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، ویژه برنامه «گفتمان شنبه‌ها» به مدیریت محمدرضا خاکی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روز شنبه ۱۱ اسفند ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر از سر گرفته می‌شود.

در برنامه پیش رو نمایشنامه «ستاره‌شناس» نوشته دیدیه ون کُولارت به ترجمه و کارگردانی اصغر نوری روخوانی می‌شود. این در حالی است که امیدطاهری به‌عنوان کارشناس مهمان در این اجرا حضور خواهد داشت.

قرار بر این است که در این نشست‌ها نمایشنامه‌های تازه منتشر شده توسط گروهی از هنرمندان تئاتر خوانش شود و پس از آن با حضور مترجم اثر و یک «کارشناس مهمان» در مورد اثر خوانش شده گفتگو صورت گیرد و به پرسش‌های حاضران در برنامه پاسخ داده شود.