نمایشگاه عکس های حمید جبلی برگزار می شود

نمایشگاه عکس های حمید جبلی در گالری آتبین برگزار می‌شود. به گزارش سینما خراسان، نمایشگاه عکس های حمید جبلی عصر جمعه ۲۸ دی در گالری آتبین برگزار می‌شود. «ماسوله ۶۷» عنوان این نمایشگاه است که همزمان با افتتاحیه، کتاب عکس این مجموعه هم رونمایی می شود. حمید جبلی، بازیگر و کارگردان سال ها عکاس تئاتر […]


نمایشگاه عکس های حمید جبلی در گالری آتبین برگزار می‌شود.

به گزارش سینما خراسان، نمایشگاه عکس های حمید جبلی عصر جمعه ۲۸ دی در گالری آتبین برگزار می‌شود. «ماسوله ۶۷» عنوان این نمایشگاه است که همزمان با افتتاحیه، کتاب عکس این مجموعه هم رونمایی می شود.

حمید جبلی، بازیگر و کارگردان سال ها عکاس تئاتر بوده است که نخستین نمایشگاه نقاشی خود را با نام «کابوس‌های شیرین» سال گذشته در گالری آتبین برگزار کرد.

جبلی پیش از این نمایشگاهی از عکس‌های خود را در کانادا برگزار کرده و هم اکنون نیز آثاری از او در نمایشگاه گروهی سینماگران عکاس در لندن در حال نمایش است. نمایشگاه تازه حمید جبلی در گالری آتبین به عکس‌هایی اختصاص دارد که سال ها پیش در ماسوله ثبت شده‌اند.

حمید جبلی درباره نحوه شکل‌گیری این مجموعه گفت: سال ۶۷ برای ساخت فیلم «ای ایران» همراه با ناصر تقوایی به ماسوله رفتم اما تغییر فصل و شرایط آب و هوایی، ما را مجبور کرد که یک سال در ماسوله بمانیم. من گاهی عکاسی فیلم انجام می‌دادم و در سایر روزها نیز دوربین همیشه همراهم بود و از فضاهای ماسوله عکاسی می‌کردم.

جبلی خبر داد: کتاب «ماسوله ۶۷» چاپ شده است و رونمایی آن در روز افتتاحیه نمایشگاه انجام می‌شود. در نمایشگاه ۳۰ فریم و در کتاب ۷۰ فریم عکس ارایه می شود.

نمایشگاه عکس حمید جبلی از ۲۸ دی تا ۹ بهمن در گالری آتبین برپاست.

این گالری در خیابان ولی عصر، قبل از چهارراه پارک وی، کوچه خاکزاد، پلاک ۴۲ قرار دارد.