نمایش «قصه سیبی که نصف نشد» به پردیس تئاتر تهران می‌آید

نمایش «قصه سیبی که نصف نشد» به نویسندگی مجتبی مهدی و کارگردانی علی طربی از دوشنبه ۱ بهمن در پردیس تئاتر تهران رو صحنه می رود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش «قصه سیبی که نصف نشد» به نویسندگی مجتبی مهدی و کارگردانی علی طربی با موضوع مرتبط […]


نمایش «قصه سیبی که نصف نشد» به نویسندگی مجتبی مهدی و کارگردانی علی طربی از دوشنبه ۱ بهمن در پردیس تئاتر تهران رو صحنه می رود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش «قصه سیبی که نصف نشد» به نویسندگی مجتبی مهدی و کارگردانی علی طربی با موضوع مرتبط با کودکان و نوجوانان از دوشنبه ۱ بهمن در سالن استادمحمد مجموعه پردیس تئاترتهران روی صحنه می رود.

داستان این نمایش از ۲ خانواده می گوید که درخت سیبی موجب اختلاف آنها شده است. در این بین کودکان این دو خانوده وارد ماجرا شده و اتفاق های قصه را سمت و سو می دهند.

در این نمایش علی طربی، علی باهری، حمید معرفت، محمدرضا صفری، مهناز ذاکری و افسانه تقیان ایفای نقش می کنند.

نمایش «قصه سیبی که نصف نشد» در نوبت صبح ویژه مدارس ساعت ۱۱،۱۰،۹، ۱۳:۳۰ و ۱۵ در سالن استاد محمد پردیس تئاتر تهران روی صحنه خواهد رفت.

پردیس تئاتر تهران در بزرگراه امام علی ( شمال به جنوب )، اتوبان شهید محلاتی شرق، خیابان شاه آبادی جنوب، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان شهید بقایی، واقع شده است.