نیروهای حشد الشعبی «بدون مرز» را دیدند

به همت جشنواره فیلم «عمار» مستند «بدون مرز» در عراق برای نیروهای حشد الشعبی به نمایش گذاشته شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم «عمار»، بخش فرهنگ و هنر حشدالشعبی عراق با اکران مستند «بدون مرز» جمعه ۲۶ بهمن ماه و در ایام سالگرد شهادت شهید شاطری یادی از این […]


به همت جشنواره فیلم «عمار» مستند «بدون مرز» در عراق برای نیروهای حشد الشعبی به نمایش گذاشته شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم «عمار»، بخش فرهنگ و هنر حشدالشعبی عراق با اکران مستند «بدون مرز» جمعه ۲۶ بهمن ماه و در ایام سالگرد شهادت شهید شاطری یادی از این شهید ایرانی مقاومت اسلامی کرد.

شهیدحاج حسن شاطری معروف به حسام خوشنویس از فرماندهان سپاه قدس و مسئول بازسازی لبنان بود که ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۱ در مسیر دمشق به بیروت به منظور انجام کارهای ستاد بازسازی به شهادت رسید.

مستند «بدون مرز» به کارگردانی حمید عبدالله زاده درباره زندگی شهیدحسن شاطری است.

این اکران از جمله سری اکران های جشنواره «عمار» در بغداد بود که با همکاری بخش فرهنگی حشد الشعبی در شارع المتنبی یعنی نبض فرهنگی این شهر برگزار شد.

محمدالجابری مسئول بخش فرهنگ و هنر حشد الشعبی با بیان اینکه در این اکران رزمندگان حشدالشعبی حضور داشتند از استقبال خوب مردم برای اولین تجربه اکران های «عمار» در بغداد خبر داد و گفت: این اکران ها در هفته های آینده در خیابان المتبنی ادامه خواهد داشت.