«هام سا» در تالار رودکی کنسرت برگزار می‌کند

گروه موسیقی «هام سا» با شعار «گذر از موسیقی شرق تا جَز» تازه‌ترین کنسرت خود را روز دوم اسفند ماه در تالار رودکی تهران برگزار می‌کند. به گزارش سینما خراسان، کنسرت کوئینتت «هام سا» ساعت ۲۰ روز پنجشنبه دوم اسفندماه با سفر از موسیقی شرق به موسیقی جَز در تالار رودکی برگزار می‌شود. علی گرامی […]


گروه موسیقی «هام سا» با شعار «گذر از موسیقی شرق تا جَز» تازه‌ترین کنسرت خود را روز دوم اسفند ماه در تالار رودکی تهران برگزار می‌کند.

به گزارش سینما خراسان، کنسرت کوئینتت «هام سا» ساعت ۲۰ روز پنجشنبه دوم اسفندماه با سفر از موسیقی شرق به موسیقی جَز در تالار رودکی برگزار می‌شود.

علی گرامی نوازنده درامز، پویا اسدیان نوازنده گیتار، مژگان حسینی نوازنده قانون، عارف میرباقی نوازنده کنترباس و کاوه غفاری نوازنده آکاردئون اعضای این گروه هستند.

گروه «هام سا» دیدگاهش نسبت به موسیقی را اینگونه بیان می‌کند: برداشتن حصار بین سرزمین‌ها شاید روزی دوباره آنها را به سوی هم بازگرداند تا سرود عشق و صلح سردهند. با این اندیشه در سر، در هر بداهه‌نوازی از سال ۱۳۹۱ به نزدیک کردن موسیقی شرق و غرب پرداخته‌ایم و با تلفیق آنها خواستیم سرودمان را به گوش دوستداران موسیقی در سرزمین خودمان و سراسر جهان برسانیم .نتیجه فعالیت‌های چند ساله ما تشکیل گروهی به نام هام سا و انتشار آلبومی با همین نام در سال ۱۳۹۵ بود که آهنگسازی این آثار توسط پویا اسدیان و علی گرامی انجام گرفته است.

«هام سا» در زبان سانسکریت به معنای «دم و بازدم» است.