«٣٠ دی ٩۵» و «ملکه زیبایی لی نِین» در تماشاخانه سپند

«٣٠ دی ٩۵» و «ملکه زیبایی لی نِین» در پردیس تئاتر سپند روی صحنه می‌روند. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر سپند، «٣٠ دی ٩۵» به تهیه‌کنندگی امید معلم و کارگردانی احسان حاجی‌پور و «ملکه زیبایی لی نِین» بر اساس متنی از مارتین مک دونا و کارگردانی شایان موسوی آثار […]


«٣٠ دی ٩۵» و «ملکه زیبایی لی نِین» در پردیس تئاتر سپند روی صحنه می‌روند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر سپند، «٣٠ دی ٩۵» به تهیه‌کنندگی امید معلم و کارگردانی احسان حاجی‌پور و «ملکه زیبایی لی نِین» بر اساس متنی از مارتین مک دونا و کارگردانی شایان موسوی آثار جدیدی هستند که از این هفته در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌روند.

سام درخشانی بازیگر اصلی «٣٠ دی ٩۵» به تهیه‌کنندگی امید معلم و کارگردانی احسان حاجی‌پور است که برای اولین بار بازیگری در صحنه تئاتر را تجربه خواهد کرد. در کنار او، متین ستوده، سمیرا حسن‌پور، جوانه دلشاد و محمدرضا سامیان دیگر بازیگران این نمایش هستند.

در خلاصه داستان نمایش «٣٠ دی ٩۵» آمده است: روز خوبی برای جمع کردن وسایل‌ات نیست … تو بمونی با هم درستش می‌کنیم. راستی پلاسکو هم آتیش گرفته …

«ملکه زیبایی لی نِین» نیز بر اساس متنی از مارتین مک دونا با ترجمه حمید احیا و تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیدشایان موسوی در هفته جاری در سالن شماره یک سپند روی صحنه خواهد رفت.

«ملکه زیبایی لی نِین» روایت زندگی مادر و دختری است که در روابط شخصی و زندگی‌شان دچار چالش‌ها و مشکلاتی هستند.

مهتاب حیدری، مهدی کمیلی، مائده ندیمی و امین رضا ملک محمودی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

سایر عوامل «ملکه زیبایی لی نِین» عبارتند از طراح لباس: نیکتا ملکی، طراح صحنه: سمانه حکیمی، دستیارکارگردان و برنامه‌ریز: یکتا مقدس‌فر، مدیر صحنه: علیرضا ملک محمودی، دستیار لباس: شکیبا مولوی، گریم: امیر شکری، مدیر رسانه: وحید اسدزاده، انتخاب موزیک و تدوین: مصطفی داربی و تیزر: علی شریف‌زاده.

همچنین نمایش «ضَن» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی مهیار احمدی و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصور تا پایان این هفته ۱۸ بهمن هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به اجرای خود در سالن شماره دو پردیس تئاتر سپند ادامه خواهد داد.

نمایش «ضَن» با حضور هشت بازیگر زن، نگاهی متفاوت به معضلات زنان، تعرضات و … در جامعه امروز دارد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: یه روز رفتم خونه یه مرد، وقتی رفتیم تو، خودم و دیدم که توی خونش نشستم و دارم با عروسک‌های پاره‌ام بازی می‌کنم. می‌گفت تازه از زنش جدا شده، عکس زنش رو نشونم داد. خودم بودم که با غرور جلوی عکاس ژست گرفته بودم.

بازیگران این نمایش برکه بذری، مهسا باوفا، آیدا رزاق‌زاده، گیز طاهایی، شیرین کاشفی، نوشین کریمی، فرشته مرعشی و محیا نمازی هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای این آثار به پردیس تئاتر سپند به نشانی تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹ مراجعه کنند.