پاسخ به ابهامات درباره سرمایه‌گذاری «شبی که ماه کامل شد»

روابط عمومی فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار توضیحاتی درباره سرمایه‌گذاری و مالکیت این فیلم سینمایی منتشر کرد. به گزارش سینما خراسان، در پی پیگیری بعضی از اصحاب رسانه‌ درباره سرمایه‌گذاران پروژه «شبی که ماه کامل شد»، روابط عمومی فیلم اعلام کرد که تمامی حقوق و مالکیت این محصول فرهنگی در […]


روابط عمومی فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار توضیحاتی درباره سرمایه‌گذاری و مالکیت این فیلم سینمایی منتشر کرد.

به گزارش سینما خراسان، در پی پیگیری بعضی از اصحاب رسانه‌ درباره سرمایه‌گذاران پروژه «شبی که ماه کامل شد»، روابط عمومی فیلم اعلام کرد که تمامی حقوق و مالکیت این محصول فرهنگی در اختیار محمدحسین قاسمی (تهیه‌کننده) و نیز سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و بومی سیستان و بلوچستان است و تاکید می‌شود که سرمایه تولید فیلم توسط ایشان تامین و این امر در تیتراژ «شبی که ماه کامل شد» تصریح شده است.

لازم به توضیح است مستندات سرمایه‌گذاری و تامین هزینه تولید فیلم در زمان ارائه پروانه مالکیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در صورت رضایت سرمایه‌گذاران توسط صاحبان پروژه و یا سازمان سینمایی، قابل انعکاس و شفاف‌سازی است.

همچنین در جهت شفافیت بیشتر و در صورت نیاز، تهیه‌کننده فیلم مانند پروژه‌های قبلی، خود را ملزم به پاسخگویی‌ اهالی محترم رسانه می‌داند و در این راستا درخواست دارد که ایشان از نشر مطالبی که دارای ابعاد حقوقی است و موجب تضییع حقوق افراد می‌شود، خودداری کنند.

تولید «شبی که ماه کامل شد» بر عهده موسسه «هفت هنر ماندگار» است که تامین سرمایه تولید اثر را از چندماه گذشته خود برعهده گرفته است که این امر به دلیل حساسیت موضوع پروژه و ضرورت تولید آن در سکوت خبری، رسانه‌ای نشد.

به گزارش سینما خراسان، بعد از انتشار جزئیاتی از دادگاه بانک سرمایه و مطرح شدن نام برخی سرمایه‌گذاران حاشیه‌ساز سال‌های اخیر سینما و شبکه نمایش خانگی، برخی رسانه‌ها ابهاماتی درباره سهم داشتن یکی از این سرمایه‌گذاران در فیلم تازه نرگس آبیار مطرح کردند.