پرونده «وکیل مدافع» روی میز «جادوی صحنه»

سلما بابایی دختر شهید بابایی و ونداد دوشن کارگردانان فیلم سینمایی «وکیل مدافع» در برنامه «جادوی صحنه» گفتگو می کنند. به گزارش سینما خراسان، رادیو فرهنگ برنامه «جادوی صحنه» که به نقد و بررسی آثار نمایشی و سینمایی روز می‌پردازد این هفته میزبان سلما بابایی و ونداد دوشن کارگردانان فیلم سینمایی «وکیل مدافع» هستند و […]


سلما بابایی دختر شهید بابایی و ونداد دوشن کارگردانان فیلم سینمایی «وکیل مدافع» در برنامه «جادوی صحنه» گفتگو می کنند.

به گزارش سینما خراسان، رادیو فرهنگ برنامه «جادوی صحنه» که به نقد و بررسی آثار نمایشی و سینمایی روز می‌پردازد این هفته میزبان سلما بابایی و ونداد دوشن کارگردانان فیلم سینمایی «وکیل مدافع» هستند و درباره «وکیل مدافع» به همراه فرانک آرتا (منتقد سینما) به گفتگو می‌نشینند.

«وکیل مدافع» ماجرای یک شهرستانی است که مدرک دکتری می‌گیرد و تصمیم می‌گیرد که نماینده مجلس شود و با توجه به ادعاهایی که در زمینه جبهه و جنگ و دفاع مقدس دارد، وارد رقابت‌های انتخاباتی می‌شود.

ایمان افشاریان، کوروش تهامی، بهناز جعفری، مجید یاسر، شهرام قائدی، فرخ نعمتی و محمود عزیزی ازجمله هنرمندانی هستند که در «وکیل مدافع» به کارگردانی سلما بابایی و ونداد دوشن ایفای نقش کرده‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند «جادوی صحنه» را روزهای یکشنبه ساعت ۱۵:۴۵ از رادیو فرهنگ بشنوند.

«جادوی صحنه» در گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ به تهیه‌کنندگی پرویز جمالی، اجرای راضیه گرد کاهد و علی جعفری کارشناس تولید و پخش می‌شود.

رادیو فرهنگ را روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگا هرتز بشنوید.