«پسران در جنگل» فیلم افتتاحیه جشنواره ادینبورگ شد

فیلم «پسران در جنگل» به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم ادینبورگ انتخاب و معرفی شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، یک فیلم طنز اجتماعی با عنوان «پسران در جنگل» با بازی ادی ایزارد آغازگر جشنواره بین‌المللی فیلم ادینبورگ خواهد بود. هفتادو سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ادینبورگ از ۱۹ ژوئن ۲۰۱۹ […]


فیلم «پسران در جنگل» به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم ادینبورگ انتخاب و معرفی شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، یک فیلم طنز اجتماعی با عنوان «پسران در جنگل» با بازی ادی ایزارد آغازگر جشنواره بین‌المللی فیلم ادینبورگ خواهد بود. هفتادو سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ادینبورگ از ۱۹ ژوئن ۲۰۱۹ آغاز می‌شود.

این جشنواره در اسکاتلند برگزار می‌شود.

این فیلم درباره چهار پسر جوان شهری است که تلاش دارند تا از یک شکارچی اسرارآمیز که قصد کشتنشان را دارد، فرار کنند. نقش این شکارچی را ایزارد بازی کرده است. راین گوردون، ساموئل باتوملی، ویراج جونجا و لوئیس گریبِن دیگر بازیگران اصلی فیلم هستند.

این فیلم اکشن-کمدی نخستین فیلم بلندی است که نینیان داف کارگردانی کرده و فیلمنامه آن را نیز خودش نوشته است. او پیشتر کارگردانی موزیک ویدئو انجام داده است.

وی درباره ساخت این فیلم گفت از آنجا که خودش اهل ادینبورگ است می‌خواست در نخستین فیلم بلندش حتماً چیزی بسازد که بازتابی از شادی، جنون و طنز اسکاتلندی باشد و در عین حال اثری مدرن، سیاسی و با نگاه به آینده نیز محسوب شود.

مارک آدامز مدیر هنری جشنواره از این فیلم به عنوان فیلمی پر جنب و جوش، پر انرژی و به طرز شگفت‌انگیزی مبهم یاد کرد که از ابتدا تا انتها هیجان‌انگیز است.

این فیلم در سایت راتن تومیتوز تاکنون امتیاز ۱۰۰ درصد را برای خود کسب کرده است.