پیام تسلیت رئیس فدراسیون جهانی عکاسی برای درگذشت علی انصاریان

رئیس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) در پیامی درگذشت علی انصاریان را تسلیت گفت. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، ریکاردو بوسی رئیس فدراسیون جهانی هنر عکاسی در پیامی به علی سامعی نماینده فیاپ در ایران، درگذشت علی انصاریان را تسلیت گفت. علی انصاریان در حاشیه حضور در جشنواره […]


رئیس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) در پیامی درگذشت علی انصاریان را تسلیت گفت.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، ریکاردو بوسی رئیس فدراسیون جهانی هنر عکاسی در پیامی به علی سامعی نماینده فیاپ در ایران، درگذشت علی انصاریان را تسلیت گفت.

علی انصاریان در حاشیه حضور در جشنواره فیلم‌های ورزشی میلان در سال ۹۷، در نشست مشترک رئیس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) و نماینده فیاپ در ایران در فلورانس حضور داشت.

در بخشی از پیام ریکاردو بوسی آمده است: «پیدا کردن کلمات مناسب واقعاً سخت است، از شنیدن این خبر واقعاً متأثر شدم. او واقعاً انسان خوبی بود، و جوان بود، خیلی جوان! عمیق‌ترین تسلیت‌ها را به خانواده اش و به شما ابراز می‌کنم. به یاد می آورم وقتی را که در نوامبر ۲۰۱۸ با علی انصاریان و سایر دوستان به مرکز شهر فلورانس رفتیم؛ علی واقعاً آدم خوبی بود، خیلی آدم خوبی بود، یک جنتلمن، من فقط یک بار او را ملاقات کردم اما واقعاً متأسفم. دوستان عزیزم قوی باشید و از خودتان در برابر این ویروس محافظت کنید و مواظب خانواده تان باشید.»

این چهره محبوب و مردمی عصر روز چهارشنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ در پی وخامت حال پس از ابتلا به کرونا در بیمارستان فرهیختگان درگذشت.