پیام تسلیت مدیر تئاتر شهر به مناسبت درگذشت حسین محب‌اهری

سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر درگذشت حسین محب‌اهری بازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر با انتشار پیامی درگذشت زنده یاد حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما را تسلیت گفت. در متن پیام تسلیت سعید اسدی […]


سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر درگذشت حسین محب‌اهری بازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر با انتشار پیامی درگذشت زنده یاد حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما را تسلیت گفت.

در متن پیام تسلیت سعید اسدی آمده است:

«آنکه هر روز، در هر سلامی، به هر رهگذری لبخند هدیه می داد امروز با رفتنش هدیه ای بزرگتر داد: زندگی فرصت کوتاه کوشیدن برای نیکو جاودان شدن در خاطره‌ انسان هاست. او در مبارزه ای حماسی تنها مرگ را به تأخیر نمی انداخت بلکه زندگی شرافتمندانه را در بستر دردی که پشت لبخندش پنهان می کرد به یاد همه‌ ما می آورد.

تئاترشهر سالیان بسیار خانه‌ حسین محب اهری بوده و عرصه ای که او با هنرش بارها در آن درخشیده است. اکنون که خبر غم انگیز رفتن او رسید جز تسلی دادن به جامعه ای که فقدان دردناک او را تجربه می کند و نگاه داشت خاطره‌ نیکو و درخشان حضور با عزت و هنرمندانه او بر صحنه های نمایش از ما کاری ساخته نیست.

مجموعه تئاتر شهر سوگوار درگذشت این هنرمند شریف و همیشه دوست داشتنی است و به خانواده گرامی و هنرمندان تئاتر ایران تسلیت می گوید.»

حسین محب اهری متولد ۲۹ مهرماه سال ۱۳۳۰ بعد از سال‌ها مبارزه با بیماری سرطان، بامداد روز چهارشنبه ۲۶ دی‌ماه در سن ۶۷ سالگی چشم از جهان فروبست. وی از بازیگران باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون بود که فعالیتی مستمر در این حوزه‌ها داشت و حتی با وجود بیماری، بر صحنه تئاتر به ایفای نقش می‌پرداخت.

آخرین حضور این هنرمند فقید روی صحنه تئاتر در اجرای نمایش «خسیس» به کارگردانی مریم کاظمی در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر بود.