پیام تسلیت مدیر دفتر موسیقی ارشاد برای درگذشت حسین آهی

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت استاد حسین آهی شاعر و گوینده پیشکسوت رادیو پیام تسلیتی را منتشر کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت استاد حسین آهی شاعر و […]


مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت استاد حسین آهی شاعر و گوینده پیشکسوت رادیو پیام تسلیتی را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت استاد حسین آهی شاعر و گوینده پیشکسوت رادیو پیام تسلیتی را منتشر کرد.

در متن پیام اله یاری آمده است: «باسمه تعالی / خبر، پتک سنگین بر آیینه بود…

فرزند برومند عرصه فرهنگ و ادب ایران عزیز، محمد حسین آهی راد، دعوت پروردگارش را برای حضور در تماشاگه راز، فروتنانه پاسخ گفت و آشنایان به جهان حقیقی و زندگی بخش شعر و شعور فارسی را در اندوهی جانکاه، فرو گذاشت و اما به راستی، جز تسلیم در برابر مشیت حضرت حق، پناهگاهی هست؟… بی تردید ثمرات معنوی و آثار ادبی آن جان گرامی و سابقه سالهای متمادی حضورش در شورای شعر و ترانه، از اینک تا همیشه و تا آنگاه که از زبان و ادب فارسی، نامی در میان باشد؛ جاودان است.

خانواده ی ارجمندش را تسلیت گفته و آرامش رضوانی آن روح بلند را از درگاه ایزدمنان، خواستاریم.»