کارهای راه یافته به جشنواره «آرخه» اجرای عمومی می‌شوند

کارهای راه یافته به نخستین جشنواره ملی «آرخه» با حمایت کمپانی تولید تئاتر آرخه به اجرای عمومی می‌رسند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، رحمان خوب زاده مدیرعامل کمپانی آرخه درباره اجرای عمومی آثار راه یافته به جشنواره ملی «آرخه»، گفت: از آنجایی که هدف عمده و اصلی برگزاری جشنواره تئاتر آرخه تدارک دیدن […]


کارهای راه یافته به نخستین جشنواره ملی «آرخه» با حمایت کمپانی تولید تئاتر آرخه به اجرای عمومی می‌رسند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، رحمان خوب زاده مدیرعامل کمپانی آرخه درباره اجرای عمومی آثار راه یافته به جشنواره ملی «آرخه»، گفت: از آنجایی که هدف عمده و اصلی برگزاری جشنواره تئاتر آرخه تدارک دیدن تولیدات در خور تامل با چشم انداز پرداختن به مسائل انسانی و اجتماعی است، کمپانی تئاتر آرخه در نظر دارد که با تعریف های درست، سالم و سازنده از این تولیدات حمایت معنوی و مادی در خور شان این هنرمندان داشته باشد و بتواند در طول یکسال این آثار را در تهران و شهرستان ها به اجرای عمومی برساند.

وی یادآور شد: به هر تقدیر هدف از برگزاری هم ارائه تولیدات با کیفیت با هدف مخاطب سازی است و در این برهه ارائه آثاری در خور مخاطبان ایرانی یک رسالت همگانی است.

جشنواره «آرخه»، انسانم آرزوست تا ۸ تیرماه مهلت ارسال آثارش به دفتر دبیرخانه پایان خواهد یافت و تا چند هفته بعد تولیدات برگزیده معرفی خواهند شد.

جشنواره سراسری تئاتر «آرخه» با شعار «انسانم آرزوست» در پنج بخش تک نفره، دو نفره، چند نفره، خیابانی و ارائه مقاله تابستان ۱۳۹۸ در شهر تهران برگزار خواهد شد.