«کلوپ همسران» در اکران دوم فطر/ «رمانتیسم عمادوطوبا» کلید می‌خورد

مهدی صباغ‌زاده کارگردان و تهیه‌کننده سینما از تلاش برای کلید زدن فیلم سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبا» به کارگردانی کاوه صباغ زاده خبر داد. مهدی صباغ‌زاده کارگردان و تهیه‌کننده سینما در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان با اشاره به سرانجام پروژه سینمایی خود «کلوپ همسران» گفت: در تلاش هستیم تا با برنامه‌ریزی مناسب […]


مهدی صباغ‌زاده کارگردان و تهیه‌کننده سینما از تلاش برای کلید زدن فیلم سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبا» به کارگردانی کاوه صباغ زاده خبر داد.

مهدی صباغ‌زاده کارگردان و تهیه‌کننده سینما در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان با اشاره به سرانجام پروژه سینمایی خود «کلوپ همسران» گفت: در تلاش هستیم تا با برنامه‌ریزی مناسب شرایطی را فراهم کنیم تا این اثر سینمایی برای اکران دوم عید فطر در فصل تابستان قرارداد ببندد.

وی بیان کرد: در حال حاضر کاوه صباغ‌زاده در تلاش است تا فیلم خود را جلوی دوربین ببرد، اولین پروژه‌ای که برای تولید به سازمان سینمایی ارائه کرده بود، که متأسفانه مورد تأیید قرار نگرفت.

صباغ‌زاده گفت: کاوه در حال حاضر به دنبال ساخت فیلمی با نام «رمانتیسم عماد و طوبا» است که در صورت ایجاد شرایط مناسب این پروژه هرچه سریع‌تر جلوی دوربین می‌رود.