«یه‌وا» به ۲ زبان ارمنی و فارسی اکران می‌شود

با آماده شدن نسخه دوبله فارسی فیلم سینمایی «یه‌وا» این فیلم به ۲ زبان ارمنی و فارسی اکران می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، امکان نمایش فیلم سینمایی «یه‌وا» به کارگردانی آناهید آباد که از تاریخ ۲۵ اسفندماه در گروه «هنر و تجربه» اکران سراسری خود را آغاز کرد با […]


با آماده شدن نسخه دوبله فارسی فیلم سینمایی «یه‌وا» این فیلم به ۲ زبان ارمنی و فارسی اکران می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، امکان نمایش فیلم سینمایی «یه‌وا» به کارگردانی آناهید آباد که از تاریخ ۲۵ اسفندماه در گروه «هنر و تجربه» اکران سراسری خود را آغاز کرد با دوبله فارسی نیز فراهم شد. این فیلم که تولید مشترک ایران و ارمنستان است امکان نمایش به ۲ زبان ارمنی (با زیرنویس فارسی) و فارسی را در سینماهای کشور خواهد داشت.

دوبله این فیلم از بهمن ماه سال گذشته در چند مرحله با انتخاب صداپیشگان و گویندگان آغاز و در فروردین سال ۹۷ با ضبط دیالوگ‌های فارسی به پایان رسید. مدیر دوبلاژ این فیلم را رضا آفتابی برعهده داشته و کار دوبله این فیلم در استودیو رها فیلم صورت گرفته است.

دیگر گویندگان این فیلم عبارتند از: کتایون اعظمی، رضا آفتابی، تورج مهرزادیان، ناصر احمدی، جواد پژشکیان، کریم بیانی، حامد عزیزی، خشایار شمشیرگران، مجتبی فتح الهی، مهدی امینی، مهین برزویی، مریم رادپور، مریک جلینی، صنم نیکو اقبال، مهناز آبادیان، شیلا آژیر، مهسا فرفانی، شراره حضرتی، آرزو روشناس، پرویز ربیعی، پویا فهیمی، مینا شجاع و مهصومه ریاحی.

فیلم سینمایی «یه‌وا» از روز ۲۵ اسفندماه اکران سراسری خود را در گروه «هنر و تجربه» آغاز می‌کند.