«آدم خانگی» فینالیست جشنواره محیط‌زیست آمریکا شد

فیلم انیمیشن «آدم خانگی» به کارگردانی مرضیه ابرار پایدار، فینالیست جشنواره محیط‌ زیست آمریکا شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، چهارمین دوره‌ جشنواره فیلم‌های کوتاه محیط ‌زیست آمریکا روز ۲۴ فوریه ۲۰۱۹ مصادف با ۵ اسفند ۹۷ برگزار می‌شود و انیمیشن «آدم خانگی» ساخته مرضیه […]


فیلم انیمیشن «آدم خانگی» به کارگردانی مرضیه ابرار پایدار، فینالیست جشنواره محیط‌ زیست آمریکا شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، چهارمین دوره‌ جشنواره فیلم‌های کوتاه محیط ‌زیست آمریکا روز ۲۴ فوریه ۲۰۱۹ مصادف با ۵ اسفند ۹۷ برگزار می‌شود و انیمیشن «آدم خانگی» ساخته مرضیه ابرار پایدار، به عنوان فینالیست در این رویداد موضوعی روی پرده می رود. در این جشنواره، کارگردانان ۱۸ فیلم کوتاه از ۱۴ کشور جهان به رقابت می‌پردازند.

انیمیشن «آدم خانگی» داستان یک مرد فروشنده حیوانات است که در مغازه‌اش به خواب رفته و خود را گرفتار در قفس حیوانات و کابوسی ترسناک می‌بیند. او در پی نجات از حیوانات می‌گریزد، ولی هربار به مانعی برخورد می‌کند … .

این فیلم انیمیشن ضمن نمایش در ۲۰ جشنواره جهانی، موفق به کسب ۴ جایزه بین‌المللی از جشنواره‌های کانتربری انگلیس، لارگو سوئیس، NEZ هند و Golden Kuker بلغارستان شده است.