آغاز به کار دوباره یک تهیه کننده با استعدادهای «عصر جدید»

یکی از تهیه کنندگان عرصه موسیقی که طی سال های اخیر فعالیتی در این عرصه نداشت تصمیم دارد با برخی از هنرمندان مستعد برنامه «عصر جدید» فصل تازه‌ای از کارهایش را آغاز کند. به گزارش سینما خراسان، ایمان شکورزاده تهیه کننده عرصه موسیقی است که پس از مدتی دوری از این عرصه، اکنون قصد دارد […]


یکی از تهیه کنندگان عرصه موسیقی که طی سال های اخیر فعالیتی در این عرصه نداشت تصمیم دارد با برخی از هنرمندان مستعد برنامه «عصر جدید» فصل تازه‌ای از کارهایش را آغاز کند.

به گزارش سینما خراسان، ایمان شکورزاده تهیه کننده عرصه موسیقی است که پس از مدتی دوری از این عرصه، اکنون قصد دارد تا فعالیت های تهیه کنندگی‌اش را از سر بگیرد.

شکورزاده درباره سال های دوری اش از عرصه موسیقی گفت: اتفاق هایی در گذشته برایم رخ داد که موجب دوری‌ام از فضای موسیقی شد. در سال ۱۳۹۴ با یکی از ارکسترهای ایرانی کارم را به عنوان سرپرست ارکستر شروع کردم. بعد از آن با موسسه ای قرارداد امضا کردیم و قرار بود با همین موسسه کنسرت هایی به صحنه ببریم و بنا به دلایلی این همکاری شکل نگرفت. البته متاسفانه کسانی بودند که نمی خواستند من در عرصه موسیقی و تهیه کنندگی حضور داشته باشم اما به لطف خدا امروز دوباره به این عرصه بازگشته ام و می خواهم با قدرت به کارم ادامه دهم. دوست ندارم نگاه بدی به گذشته داشته باشم، به هر حال گذشته درس های زیادی برایم داشت. تجربه هایی در گذشته به دست آوردم که در آینده به دردم می خورد.

شکورزاده درباره سابقه اش در عرصه موسیقی توضیح داد: خودم موسیقی خوانده ام و عاشق موسیقی هستم. تقریبا چهار سال از فضای موسیقی دور بودم. اکنون با برنامه ریزی و با تصمیم های جدید آمده ام که دوباره فعالیتم در عرصه موسیقی را از سر بگیرم. برای این کار در همین ابتدا با فرشاد دهنوی یکی از آهنگسازان و نوازندگان خوب موسیقی ایران به توافق رسیده ایم تا همکاری دراز مدتی داشته باشیم. می خواهیم با آقای دهنوی مسیری درست کنیم تا خوانندگانی جدید به موسیقی ایران معرفی شوند.

این تهیه کننده اظهار کرد: پس از ماه های محرم و صفر با خواننده ای جدید اجراهای رسمی‌مان را شروع می کنیم. این خواننده محمدمهدی اکبری با نام هنریِ «سام رایان» یکی از استعدادهای برنامه «عصر جدید» است. همکاری با ۲ خواننده دیگر را هم شروع کرده ام که یکی کیوان حسینی فر و دیگری مسعود مقدم است که بی شک از استعدادهای خوب موسیقی ایران خواهند بود. در مسیری که در پیش داریم از همکاری با خوانندگان و کسانی که در زمینه موسیقی استعداد و توانایی دارند استقبال می کنم. دوست دارم فضا و مسیری را شروع کنم که بتواند راه را برای استعدادهای عرصه موسیقی هموارتر کند.

وی درباره شیوه فعالیتش در عرصه تهیه کنندگی تصریح کرد: اساس کار ما این است که خوانندگانی را به موسیقی ایران معرفی کنیم که نام و نشانی ندارند ولی توان این را دارند که در آینده از آنها بسیار بشنویم. مهم این است که ما بتوانیم چهره های جدید را به موسیقی معرفی کنیم.