آمادگی هنرمندان بسیجی برای نقش آفرینی در تحقق «گام دوم انقلاب»

قم – رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور گفت: هنرمندان بسیجی برای نقش آفرینی در مورد بیانیه گام دوم انقلاب آمادگی خود را اعلام کرده‌اند. به گزارش سینما خراسان، امیر نصیر بیگی ظهر دوشنبه در دیدار جمعی از مسئولین و اعضای سازمان بسیج هنرمندان سراسر کشور با آیت‌الله نوری همدانی که در دفتر این مرجع تقلید […]


قم – رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور گفت: هنرمندان بسیجی برای نقش آفرینی در مورد بیانیه گام دوم انقلاب آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.

به گزارش سینما خراسان، امیر نصیر بیگی ظهر دوشنبه در دیدار جمعی از مسئولین و اعضای سازمان بسیج هنرمندان سراسر کشور با آیت‌الله نوری همدانی که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بسیج هنرمندان برنامه‌ریزی مناسبی در زمینه فرهنگ و هنر انجام داده و اهدافی را در این راستا دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه هنرمندان نیاز به پشتوانه دینی دارند و با پشتوانه به آموزه‌های دینی می‌توانند در راستای آرمان‌های انقلاب اسلامی قدم بردارند، گفت: ۱۰۰ هزار نفر عضو بسیج هنرمندان کشور هستند و در فعالیت‌های هنری نقش زیادی دارند.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی افزود: هنرمندان بسیجی برای نقش آفرینی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.

قابل ذکر است در این دیدار جمال شورجه نویسنده و کارگردان سینمای کشور حضور داشت و حسین اسرافیلی، مصطفی محدثی خراسانی، حسامی و رضا اسماعیلی شاعران آئینی اشعاری را خواندند.