ارکستر «آهنگ حنانه» روی صحنه می رود/ ادامه یک پروژه فرهنگی

دومین «شب موسیقی ارسباران» با اجرای آثار موسیقی کلاسیک، موسیقی فیلم و موسیقی ملی ایران چهارشنبه ۱۶ مرداد در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، دومین «شب موسیقی ارسباران» با اجرای ارکستر «آهنگ حنانه» به رهبری امیر آهنگ و اجرای آثار موسیقی کلاسیک، موسیقی فیلم […]


دومین «شب موسیقی ارسباران» با اجرای آثار موسیقی کلاسیک، موسیقی فیلم و موسیقی ملی ایران چهارشنبه ۱۶ مرداد در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، دومین «شب موسیقی ارسباران» با اجرای ارکستر «آهنگ حنانه» به رهبری امیر آهنگ و اجرای آثار موسیقی کلاسیک، موسیقی فیلم و موسیقی ملی ایران ساعت ۲۱ روز چهارشنبه ۱۶ مرداد در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

ارکستر «آهنگ حنانه» از سال ۱۳۹۷ با مدیریت هنری و رهبری امیر آهنگ راه‌اندازی شد. این ارکستر اولین برنامه خود را در دومین شب موسیقی ارسباران به روی صحنه می برد. این در حالی است که ساراباند برای ارکستر زهی، سرناد برای تکخوان تنور و ارکستر زهی، آریای لا دونا ای موبیله از اپرای ریگولتو، موسیقی فیلم های یکشنبه ها هرگز، لایم لایت، قیصراز جمله قطعاتی است که توسط ارکستر ۴۰ نفره آهنگ حنانه به اجرا در می‌آید.

این کنسرت با مشارکت انجمن موسیقی استان تهران در راستای طرح هنر برای همه اجرا می شود.