«اشوان» مخاطبانش را غافلگیر می‌کند/ برگزاری کنسرت در شهرهای کوچک

اشکان خدابنده‌لو مشهور به «اشوان» پس از برگزاری چند کنسرت در شهرهای مختلف، خود را برای برگزاری چند کنسرت متفاوت و تولید چند قطعه جدید آماده می‌کند. به گزارش سینما خراسان، اشکان خدابنده‌لو مشهور به «اشوان» از خوانندگان مطرح موسیقی پاپ که طی هفته‌های اخیر در تعدادی از شهرستان‌ها مشغول برگزاری کنسرت بوده‌است، تا پایان […]


اشکان خدابنده‌لو مشهور به «اشوان» پس از برگزاری چند کنسرت در شهرهای مختلف، خود را برای برگزاری چند کنسرت متفاوت و تولید چند قطعه جدید آماده می‌کند.

به گزارش سینما خراسان، اشکان خدابنده‌لو مشهور به «اشوان» از خوانندگان مطرح موسیقی پاپ که طی هفته‌های اخیر در تعدادی از شهرستان‌ها مشغول برگزاری کنسرت بوده‌است، تا پایان سال جاری به برنامه‌های خود ادامه داده و پس از ایام تعطیلات نوروزی در تهران کنسرت‌های متفاوتی را برگزار خواهد کرد.

این خواننده پاپ که زمستان امسال دو قطعه جدید و یک موزیک ویدئو را در دسترس مخاطبان خود قرار داده طی ماه‌های اخیر برگزاری کنسرت در تعدادی از شهرستان‌های کشور را در دستور کار داشته است. این خواننده به گفته مدیران برنامه خود تصمیم دارد علاوه بر حضور در شهرهای پرجمعیت کشور در شهرهای کم جمعیت نیز مجموعه برنامه‌هایی را برای مخاطبان اجرا کند که برپایی کنسرت در شهرهای سقز، سنندج، بوکان، کرمانشاه از جمله این اقدامات است.

اشوان طی روزهای اخیر در شهرهای اصفهان، اردبیل، تبریز و تعدادی دیگر از شهرها نیز کنسرت برگزار کرده و تا پایان سال جاری نیز به فعالیت‌های خود در حوزه برگزاری کنسرت‌ها ادامه خواهد داد. این خواننده به گفته دست‌اندرکاران برگزاری کنسرت‌هایش که با گروه جدیدی همراه شده، تصمیم دارد ضمن تولید چند قطعه جدید و تغییر در تنظیم آثار کنسرت‌ها، اجرای غافلگیرکننده‌ای را برای مخاطبانش رقم بزند. این در حالی است که تغییر در تنظیم چند قطعه و اجرای چند پرفورمنس از جمله کارهایی است که وی تصمیم به انجام آن دارند.

اشوان که در حوزه‌های نوازندگی پیانو و گیتار نیز دارای مهارت‌هایی است با انتشار تک آهنگ‌هایی از جمله «بهت مریضم»، «شمع‌ها رو روشن کن»، «من آدم رؤیای تو نیستم»، «چرا گریه کردم» و «تنها شدم» به شهرت رسید.