افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی «چهل چراغ» در موزه امام علی (ع)

نمایشگاه هنرهای تجسمی «چهل چراغ» با مشارکت اداره کل دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر دوشنبه ۲۰ اسفند در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) افتتاح می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همزمان با هفته بزرگداشت شهدا نمایشگاه هنرهای تجسمی «چهل چراغ» با حضور نماینده […]


نمایشگاه هنرهای تجسمی «چهل چراغ» با مشارکت اداره کل دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر دوشنبه ۲۰ اسفند در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) افتتاح می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همزمان با هفته بزرگداشت شهدا نمایشگاه هنرهای تجسمی «چهل چراغ» با حضور نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید دوشنبه ۲۰ اسفند ساعت ۱۶ در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) افتتاح می‌شود.

نمایشگاه هنرهای تجسمی «چهل چراغ» در هشت گرایش خوشنویسی، نقاشی، کاریکاتور، گرافیک، مجسمه سازی، نگارگری، عکاسی و صنایع دستی آثار هنرمندان شاهد و ایثار را به نمایش می‌گذارد.

همچنین در این برنامه از ۱۰ نفر از ایثارگران شاغل در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تجلیل می‌شود و هر یک از انجمن‌های حاضر در این نمایشگاه کارگاه‌های آموزشی تخصصی برگزار می‌کنند.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ۲۰ اسفند تا ۳۱ فروردین از ساعت ۹ تا ۱۸ و ۵ تا ۱۱ فروردین از ساعت ۱۴ تا ۱۸ به موزه هنرهای دینی امام علی (ع) واقع در خیابان ولیعصر، روبروی اتوبان هاشمی رفسنجانی (نیایش) بلوار اسفندیار، پلاک ۳۵ مراجعه کنند.