اکران فیلم های بخش سودای سیمرغ فجر ۳۹ در گیلان به نیمه راه رسید

رشت- فیلم های بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر ۳۹ با نمایش دو فیلم «تک تیرانداز» و «مصلحت» در رشت به نیمه راه رسید و طی چهار روز نخست اکران ها بیش از ۸۰۰ نفر به تماشای فیلم ها نشسته اند. به گزارش سینما خراسان، عصر امروز (شنبه) در چهارمین روز اکران همزمانی فیلم‌های سی و […]

رشت- فیلم های بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر ۳۹ با نمایش دو فیلم «تک تیرانداز» و «مصلحت» در رشت به نیمه راه رسید و طی چهار روز نخست اکران ها بیش از ۸۰۰ نفر به تماشای فیلم ها نشسته اند.

به گزارش سینما خراسان، عصر امروز (شنبه) در چهارمین روز اکران همزمانی فیلم‌های سی و نهمین جشنواره فجر دو فیلم «تک تیرانداز» به کارگردانی علی غفاری و «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی برای علاقه مندان به نمایش گذاشته شد.

دو فیلمی که از سوی تماشاگران حاضر در سینما ۲۲ بهمن رشت جز فیلم‌های خوب جشنواره سی و نهم محسوب می‌شوند.

حضور ۸۷۰ نفر طی چهار روز گذشته برای تماشای فیلم‌های جشنواره فجر

معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان در گفتگو با سینما خراسان اظهار کرد: این دو فیلم در دو سانس ساعت ۱۵ و ۱۸ عصر روز شنبه در سینما ۲۲ بهمن رشت برای علاقه مندان اکران شد.

سید امیر مصباح ادامه داد: بعد از پایان امروز با نمایش فیلم‌های «تک تیرانداز» و «مصلحت» اکران فیلم‌های بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر در استان گیلان به نیمه راه خود رسید.

وی با بیان اینکه بر اساس تصمیم ستاد مرکزی جشنواره فیلم فجر امسال استان گیلان و سینما ۲۲ بهمن رشت ۱۶ فیلم بخش سودای سیمرغ اکران خواهد شد، ادامه داد: طی چهار روز گذشته هشت فیلم «روشن» به کارگردانی سیدروح‌اله حجازی، «روزی روزگاری، آبادان» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ، «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری، «شیشلیک» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «مامان» به کارگردانی آرش انیسی و «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار، «تک تیرانداز» به کارگردانی علی غفاری و «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی به نمایش گذاشته شده است.

مصباح ادامه داد: با توجه به ابلاغ شیوه نامه‌ها از سوی ستاد مرکزی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بلیت فروشی در گیشه سینماها ممنوع بوده و علاقه مندان به تماشای فیلم‌ها باید بلیت خود را تنها از طریق سامانه‌های اینترنتی ایران تیک، سینما تیکت و گیشه ۷ تهیه کنند.

وی اضافه کرد: در چهار روز نخست نمایش فیلم‌ها با توجه به تعیین ظرفیت ۳۰ درصدی برای فروش بلیت‌ها برای هر سانس در مجموع حدود ۸۷۰ نفر از علاقه مندان به هنر هفتم در استان گیلان به تماشای فیلم‌های امسال جشنواره فجر نشسته‌اند.

لازم به ذکر است؛ «بی همه چیز» محسن قرایی، «ستاره بازی» هاتف علیمردانی، «یدو» مهدی جعفری، «رمانتیسم عماد و طوبا» کاوه صباغ زاده، «منصور» سیاوش سرمدی، «خط فرضی» فرنوش صمدی، «گیج گاه» عادل تبریزی، «تی تی» آیدا پناهنده نیز در روزهای آینده تا ۲۲ بهمن اکران خواهند شد.