«باران شادی» زنده‌یاد چشم آذر مجوز گرفت

دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته نخست بهمن ماه مجوز ۳۸ تک آهنگ و ۶ آلبوم را صادر کرده است. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی، بیش از ۴۰ مجوز تولید آثار موسیقایی طی هفته اول بهمن ماه سال جاری توسط دفتر موسیقی وزارت فرهنگ […]


دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته نخست بهمن ماه مجوز ۳۸ تک آهنگ و ۶ آلبوم را صادر کرده است.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی، بیش از ۴۰ مجوز تولید آثار موسیقایی طی هفته اول بهمن ماه سال جاری توسط دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده است.

طی تاریخ های یاد شده آلبوم های «یاغه» به آهنگسازی فردین رستمی و صدای ابراهیم کهندل پور، آلبوم صوتی (دکلمه) اشعار فارسی، گزیده اشعار ترکان فارسی گوی به خوانندگی شاهرخ نخعی و آهنگسازی نیما نخعی، ۲ آلبوم «باران شادی» ۱ و ۲ با آهنگسازی زنده یاد ناصر چشم آذر از جمله آلبوم هایی هستند که در هفته اول بهمن مجوز انتشار گرفتند.

تک آهنگ های «لالایی» با آهنگ آریا وش و صدای سینا سرلک و «سوگ سیاوش» با صدای پرواز همای و آهنگی از مسعود سخاوت دوست از شاخص ترین آثار این هفته بودند.

گزارش صدور مجوز هفتگی دفتر موسیقی هر هفته منتشر می شود. برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.