«بازرس هاند واقعی» به تماشاخانه مهرگان می‌آید

تماشاخانه مهرگان از ۱۹ خرداد پذیرای «بازرس هاند واقعی» به کارگردانی شهاب بهرامی می شود. به گزارش سینما خراسان، نمایش «بازرس هاند واقعی» برگرفته از نمایشنامه ای به همین نام به نویسندگی تام استوپارد است و داستان ۲ منتقد را روایت می کند که به تماشای یک داستان معمایی، جنایی، پلیسی نشسته اند تا درباره […]


تماشاخانه مهرگان از ۱۹ خرداد پذیرای «بازرس هاند واقعی» به کارگردانی شهاب بهرامی می شود.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «بازرس هاند واقعی» برگرفته از نمایشنامه ای به همین نام به نویسندگی تام استوپارد است و داستان ۲ منتقد را روایت می کند که به تماشای یک داستان معمایی، جنایی، پلیسی نشسته اند تا درباره آن مقاله ای بنویسند اما در حین اجرای نمایش هر ۲ به سمت کمدی کشیده می شوند و در مسیر اتفاقات نمایش قرار می گیرند. این نمایش داستان انسانی است که در زندگی دچار توهماتی شده که بزرگترین آن توهم بیگناهی است و به دلیل همین به خود اجازه می دهد که هرکاری را انجام دهد.

در این نمایش با شوخی های پی در پی و منظری هجو آویز به جهان نمایشی و در هم آمیختن مرزهای صحنه و جایگاه تماشاگران روبرو هستیم.

این نمایش به کارگردانی شهاب بهرامی و تهیه کنندگی پگاه احمدی زاده قرار است از ۱۹ تا ۲۹ خرداد و به مدت ۱۰ شب در تماشاخانه مهرگان به صحنه برود.

بازیگران این نمایش عبارتند از سعید عظیمی، شهاب بهرامی، علی امیر خلیلی، حامد بدیعی، الهام قاسمیان، سوزان صفا نیا، کیانوش جواد اسلامی.

مجید بابا خانلو دستیار کارگردان، آلاء ناصرالدینی منشی صحنه، بهنود صداقت کیش آهنگساز، سپهر بهرامیان طراح گریم، منصوره محمدی و سید علی موسوی مجری گریم، نیلوفر مرادی دوخت لباس، مجید باباخانلو گرافیست، ارسلان امانتی ساخت تیزر، حسین صمیمی تدوین تیزر، میلاد الهی دستیار نور، حمید سلامی و شهاب بهرامی طراح نور و افشین حیدری روابط عمومی و تبلیغات سایر عوامل این نمایش هستند.

مخاطبان برای تماشای این نمایش می توانند با خرید اینترنتی بلیت از سایت تیوال به تماشاخانه مهرگان به نشانی خیابان انقلاب نرسیده به پل کالج، خیابان خارک، بن بست اول مراجعه کنند.

این نمایش از تاریخ ۱۹ تا ۲۹ خرداد از ساعت ۱۷.۳۰ و به مدت ۶۰ دقیقه پذیرای مخاطبان است.