برق «خانه هنرمندان ایران» چرا رفت؟/ تعطیلی موقت است

خانه هنرمندان ایران و تمامی گالری‌های آن به دلیل قطعی برق امروز تعطیل بودند. به گزارش سینما خراسان، خانه هنرمندان ایران به دلیل قطعی برق مجموعه امروز تعطیل بود. آسیه مزینانی معاون فرهنگی و هنری خانه هنرمندان ایران در این باره به سینما خراسان گفت: مدتی بود که به دلایلی، قطعی مکرر برق داشتیم اما […]


خانه هنرمندان ایران و تمامی گالری‌های آن به دلیل قطعی برق امروز تعطیل بودند.

به گزارش سینما خراسان، خانه هنرمندان ایران به دلیل قطعی برق مجموعه امروز تعطیل بود.

آسیه مزینانی معاون فرهنگی و هنری خانه هنرمندان ایران در این باره به سینما خراسان گفت: مدتی بود که به دلایلی، قطعی مکرر برق داشتیم اما با اعلام اداره برق منطقه و به دلیل تعویض بخشی از خطوط انتقال قدیمی برای منطقه‌ای که خانه هنرمندان ایران در آن قرار دارد، برق مجموعه ما نیز به مدت چند روز قطع شده است.

وی با اشاره به تعطیلی موقت برنامه‌ها و فعالیت‌های خانه هنرمندان ایران به دلیل قطعی برق، بیان کرد: به محض اینکه کار تعویض تکمیل شود، برق نیز وصل خواهد شد و خانه هنرمندان ایران نیز فعالیت‌های خود را از سر می‌گیرد.

بر این اساس، ششمین نمایشگاه انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران با عنوان «چهار سوی خیال» که عصر جمعه ۲۱ تیر در گالری‌های ممیز، پاییز، زمستان، میرمیران، بهار و تابستان خانه هنرمندان ایران افتتاح شده بود نیز امروز تعطیل بود.