تمدید نمایش «بازرس هاند واقعی» در تماشاخانه مهرگان

نمایش «بازرس هاند واقعی» که پیش تر قرار بود تا ۲۹ خرداد در تماشاخانه مهرگان به صحنه برود تا ۲ تیر ماه تمدید شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، نمایش «بازرس هاند واقعی» به کارگردانی شهاب بهرامی و تهیه کنندگی پگاه احمدی زاده به دلیل هماهنگی های صورت گرفته با گروه اجرایی و […]


نمایش «بازرس هاند واقعی» که پیش تر قرار بود تا ۲۹ خرداد در تماشاخانه مهرگان به صحنه برود تا ۲ تیر ماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، نمایش «بازرس هاند واقعی» به کارگردانی شهاب بهرامی و تهیه کنندگی پگاه احمدی زاده به دلیل هماهنگی های صورت گرفته با گروه اجرایی و استقبال مخاطبان تا ۲ تیر تمدید شد.

این نمایش بر گرفته از نمایشنامه «بازرس هاند واقعی» به نویسندگی تام استوپارد است و داستان ۲ منتقد را روایت می کند که به تماشای یک داستان معمایی، جنایی، پلیسی نشسته اند تا درباره آن مقاله ای بنویسند اما در حین اجرای نمایش، هر ۲ به سمت کمدی کشیده می شوند و در مسیر اتفاقات نمایش قرار می گیرند. این نمایش داستان انسانی را رواین می کند که در زندگی دچار توهماتی است که بزرگترین آن توهم بیگناهی است و به دلیل همین به خود اجازه می دهد که هر کاری را انجام دهد.

بازیگران این نمایش به ترتیب عبارتند از سعید عظیمی، شهاب بهرامی، علی امیر خلیلی، احسان خان محمدی، الهام قاسمیان، سوزان صفانیا، کیانوش جواد اسلامی.

این نمایش تا ۲ تیر از ساعت ۲۱ و به مدت ۶۰ دقیقه پذیرای مخاطبان است.